Skocz do zawartości
tomek101279

Serwis LG w Mławie - opinie, problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobna sytuację. Oddałem telefon do serwisu i teraz żałuje. Cały czas wykrywał mi włożony zestaw słuchawkowy(duperel, ale skoro mam gwarancje niech robią, BŁĄD!!!). Wrócił ale włączam i po logu LG przechodzi do EMERGENCY MODE. Dziś pojechał z powrotem. >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk

Ja mam pytanie.. Orientuje się ktoś czy przeszzloby oddanie telefonu na gwarancje bez paragonu?

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    Orientuje się ktoś czy przeszzloby oddanie telefonu na gwarancje bez paragonu?
    Jeśli się nie mylę to paragon jak i podbita karta gwarancyjna są w równym stopniu miernikiem gwarancji. Jeśli więc na karcie masz jakąś datę, która określa datę zakupu i przez to początek czasu gwarancji to nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdyby nie było gwarancji a był paragon było by ok odwrotnie dobra wola gwaranta (oczywiscie jesli gwarancja jest wypełniona)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dobra opinię o serwisie. telefon wysłany 14 i dzisiaj wrócił w pełni sprawny nie mieli żadnych zastrzeżeń co do softu

---------- Post dołączono o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

co ciekawe miałem wgrany 2.1 później uwaliłem przy próbie wgrania innego 2.1 a z serwisu wrócił z wersja 1.6 i płyta nie była zmieniana. więc istnieje możliwość downgrade softu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nem.d

dzisiaj wyslalem telefon z rozwalonym wyswietlaczem wlasnie do mlawy jak miewam(poniewaz gosciu w play powiedzial ze wysylaja gdzies kolo olsztyna). Niewiem dlaczego ale wyswietlacz sam sie rozwalil nawet go nie dotknelem. Ciekawe czy mi gwarancje uznaja. Na telefonie nawet nie ma rysy po tym jakby upadl czy byl uderzony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oXe

o.O Może dawno paznokci nie obcinałeś ;p

Dziwne że się sam rozwalił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    victor

Moja fantastyczna żona :mad: pewnego wakacyjnego dnia rzuciła telefonem (gt540) o ziemie na kafelki :eek: .

Efekt, nie działał wyświetlacz :< a poza tym na obudowie nie było żadnych śladów uderzenia.

Oddany do salonu. Bezpłatnie naprawiony w Mławie gdzie został wymieniony wyświetlacz :hurra: .

Telefon dostałem z powrotem wypełni sprawny.

Edytowane przez victor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nem.d

dzieki victor za optymistyczna wypowiedz moze mi tez naprawia. Teraz pilnie czekam , bede pisal jak juz beda jakies wiadomosci na temat telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    victor

Ja też czekałem na wiadomości z serwisu i ale salon odpowiadał ze trzeba czekać czekać i czekać... ;/

I tak czekałem 30dni (kalendarzowych). :facepalm:

I jeszcze coś ten mój telefon nie od razu trafił do Mławy, pierwszą selekcje/próbę naprawy przeprowadził serwis z Krakowa. I po naprawie tą pokręconą drogą telefon trafił z powrotem do Mnie. A mieszkam i oddałem telefon na Śląsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi