Skocz do zawartości
tomek101279

Serwis LG w Mławie - opinie, problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czekałem na wiadomości z serwisu i ale salon odpowiadał ze trzeba czekać czekać i czekać... ;/

I tak czekałem 30dni (kalendarzowych). :facepalm:

I jeszcze coś ten mój telefon nie od razu trafił do Mławy, pierwszą selekcje/próbę naprawy przeprowadził serwis z Krakowa. I po naprawie tą pokręconą drogą telefon trafił z powrotem do Mnie. A mieszkam i oddałem telefon na Śląsku.

Dziwne z tego co wiem jedyny serwis jest w Mławie nigdzie indziej lg nie naprawiaja :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedys oddalem ku990 wlansie do tego serwisu, powod uszkodzony dodtyk. Pojechal wrocil po 20 dniach z wymienionym oprogramowaniem. Na poczatku nic sie nie dzialo. Po miesiacu znowu padl dotyk. Znowu serwis i kolejne niespodzianki. Wrocil po 15 dniach z wymienionym wyswietlaczem. Natomiast uszkodzona mial przednia kamere, smierdzial spalenizna i skwierczal z glosnika oraz batteria trzymala smiesznie krotko. Znowu serwis tym razem z prozba o wymiane na dzialajacy model. Wrocil po ponad miesiacu niby naprawiony ale z porysowanym wyswietlaczem. Pokusze sie o stwierdzenie ze ten serwis do niczego sie nie nadaje. Nigdy nie kupie nic lg z uwagi na serwis.bo rozumiem ze sprzet moze sie popsuc ale zeby odwalac taka fuszerke. Wstyd!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    victor
    Dziwne z tego co wiem jedyny serwis jest w Mławie nigdzie indziej lg nie naprawiaja :eek:

Tak jak pisałem telefon był w Krakowie w serwisie Tomi a potem w LG Electronics Mława.

Dostałem takie dokumenty po naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nem.d

juz dzisiaj wrocil moj telefon z gwarancji , niestety nie zostal naprawiony do tego proponuja mi naprawe za jedyne 180zl oczywisci cena moze ulec zmianie.

Prosze o to zdjecia telefonu. Moze ktos mi pomoc??

http://img253.imageshack.us/gal.php?g=1001593.jpg

PS. jutro ide do rzecznika praw konsumenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ans173

Do mnie też już wrócił mój LG z Mławy. Wysłałem go ponieważ miałem problemy z:

- w 3G telefon był poza zasięgiem, a internet mobilny często się rozłączał;

- rozkalibrowany sensor;

- kurz pod ekranem;

- słaba bateria;

Wrócił i z tego co wiem to dostałem nową płytę główną (oznaczenie PCB w częściach wymienionych), bateria została przetestowana i okazała się sprawna, wgrali soft 2.1 i zrobili kalibrację. To wynika z papierów, aczkolwiek problemy z 3G jak były tak zostały, kurz pod ekranem również został jak był. Nie wiem co o tym teraz myśleć. Wymieniłem wczoraj kartę sim na sim 3g w Orange i testuję czy problemy będą się dalej pojawiać.

Jak sprawdzić czy faktycznie zmienili płytę główną ? Może być tak że dali tylko IMEI nowe, a resztę zostawili bez zmian ?

Mógłby ktoś sprawdzić jaki ma poziom sygnału w swoim telefonie bez karty sim ? (w ustawieniach można to znaleźć).

Edit:

Wymiana simki nic nie dała ;/

Edytowane przez ans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Jesli jest nowe imei to powinna bc zmieniona plyta, poniewaz jakby tylko imei zmienili to by bylo zlamanie prawa i oszustwo.

Kurz to pewnie uznali, ze z winy uzytkownika jako trzymanie telefonu w miejscu zakurzonym wiec pewnie nie ruszali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój tel dzisiaj wrócił i ma zmienione PCB :)

może teraz nie będę miał problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    juz dzisiaj wrocil moj telefon z gwarancji , niestety nie zostal naprawiony do tego proponuja mi naprawe za jedyne 180zl oczywisci cena moze ulec zmianie.

Prosze o to zdjecia telefonu. Moze ktos mi pomoc??

ImageShack Album - 10 images

PS. jutro ide do rzecznika praw konsumenta.

I jak z tym rzecznikiem jesli nie było uszkodzen mechanicznych wyswietlacza to powinienes wygrac !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nem.d

niechcialo mi sie bawic z nimi :) rozkrecilem telefon a tam okazalo sie ze na wyswietlaczu byly mikroskopijne pekniecia :) , wymienilem sam wyswietlacz co mnie uczynilo 127zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich posiadam od 3 tygodni lg swift a raczej jego pudełko telefon wziąłem w plusie i po 1 dniu użytkowania oddałem go na gwarancje, a dlatego że telefon sam sie wyłanczał w tak zwanym stanie czuwania w salonie plusa opisali dokladnie usterke tel. i wyslali go do serwisu w Mławie .Po 2 tyg. doczekałem sie lecz bardzo się zawiodłem bo zamiast naprawić to co sie popsuło to oni wymienili mi głośnik i telefon usterka nie została usunięta. Wiec wkur....y na maksa oddałem to gó**o dzisiaj znowu i pewne 2 tygodnie bez fona murowane dlatego ten serwis wrażenia dobrego po sobie nie zostawił a dodzwonić sie do nich to prawdziwa sztuka prędzej do bram piekła bym się dodzwonił NIE POLECAM !!!! ps:sorki za błędy ortograficzne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi