Skocz do zawartości
tomek101279

Serwis LG w Mławie - opinie, problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

bakuj

A ja wręcz przeciwnie. Dzisiaj dostałem telefon więc oto raport:

Usterki:

Plamka na wyświetlaczu

Pęknięta obudowa baterii

Serwis:

Wymienił ekran

Wymienił baterię

Wymienił płytę główną

Całość zajęła niecałe 13 dni (oddałem do salonu Ery wieczorem we środę 2 tygodnie temu, dostałem dzisiaj)

A teraz uwaga: telefon oddałem z wgranym Quarxem, Recovery, Fastbootem, kernelem .29.1 i App2SD bez karty. Co za tym idzie nie było wgranego żadnego launchera bo miałem Launcher Pro na karcie SD. Widocznie serwisant uznał to za wadę, że po włączeniu pokazał mu się czarny ekran i dlatego wymieniona płyta główna :P

Wrócił z Androidem 1.6 v10b z lipca od Ery. Nowa płyta wygląda jakoś dziwnie (wszystko wewnątrz się błyszczy bardziej niż w starej). Nowa nalepka z IMEI oczywiście. :)

Podsumowując: Serwis LG jest ekstra! :)

P.S. Ale mimo wszystko radzę wysyłać z softem wgranym na nowo, najlepiej oficjalnym niestandardowym :P

EDIT: Dotarłem teraz do daty produkcji płyty głównej do telefonu: 27.09.2010

No i numer seryjny także się zmienił.

Edytowane przez bakuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oXe

I jak ? ;d

Szybciej śmiga ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Ale co ma szybciej śmigać? Oddałem bo był zepsuty wyświetlacz i zaczynał się rozlewać. Zarówno wcześniej jak i teraz mam wgranego Quarxa na custom kernelu.

Nie znajduję nigdzie podstaw do twojego pytania. Chyba, że chciałeś tylko nabić posty, to sorry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledze chyba chodziło o Androida 1.6 Bo zdaniem wielu userów z innych forów (np: lgswift.pl) telefon "zamula" po wgraniu 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Zamula to 1.6 przy wchodzeniu w książkę adresową i kończeniu połączenia. Pół dnia siedziałem z przymusu na 1.6 bo nie miałem jak wgrać 2.1 i jeszcze bardziej się utwierdziłem w przekonaniu, że nie warto siedzieć na 1.6 tylko jak najszybciej wgrać jakiekolwiek 2.1

Edytowane przez bakuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym zamulaniem coś jest odkąd wgrałem 2.1 mija już trzeci miesiąc więc zjawisko zbadałem dokładnie, po dwóch dniach normalnego użytkowania telefon zaczyna być coraz bardziej ospały, wybudzanie trwa chwile rozjaśnianie ekranu nie jest płynne tylko skokowe, ogólnie jest zamulony jakby coś w tle ciągle pracowało, ale zużycie czasu procesora jest minimalne nie ma problemów ze zwalnianiem pamięci, na razie nie zidentyfikowałem przyczyny ale zamula i co ~2 dni muszę telefon restartować, bo nie da się go używać, po restarcie wszytko zaczyna znowu płynnie działać, robiłem reset nie pomógł, używałem telefonu bez instalowania aplikacji, problem występował nadal czyściłem cache itd.. więc przyczyna tkwi w systemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oXe
    Ale co ma szybciej śmigać? Oddałem bo był zepsuty wyświetlacz i zaczynał się rozlewać. Zarówno wcześniej jak i teraz mam wgranego Quarxa na custom kernelu.

Nie znajduję nigdzie podstaw do twojego pytania. Chyba, że chciałeś tylko nabić posty, to sorry.

Nie rozumiem po co ta agresja.

Nowa płyta wygląda jakoś dziwnie (wszystko wewnątrz się błyszczy bardziej niż w starej).

Chodziło mi o to. Mówisz że płyta wygląda inaczej. Myślałem że wprowadzili jakieś poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oXe przypomnieć ci twoja agresję za która dostałeś warna?

@topic może ktoś ma/miał kurz pod ekranem jak ja? Poradził sobie ktos z tym?

Zbytnio to nie przeszkadza, ale trochę irytuje, więc czy naprawiają to po wysłaniu do serwisu? A może ktoś ma instrukcje serwisowa do swifta?

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Pobralem kiedys ta instrukcje, ale tak naprawde to co mogloby byc dla wiekszosci najbardziej istotne w niej nie jest zawarte.

Co prawda ciekawym jest opis kazdego scalaka, ukladow i smd na plycie glownej, ale jak dokladnie to rozebrac ja osobiscie sie nie spotkalem.

Nawet przegladajac gsm host nie bylo tam jak rozebrac swifta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi