Skocz do zawartości
RedScorpio

Desire HD ROM

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Popraw pierwszy post ponieważ Twitter i Facebook for HTC Sense są w tym romie. Zmian jest wiele, wiele więcej niż wymieniłeś. Nie chce mi się ich wszystkich wypisywać, to trzeba sprawdzić samemu. Jeśli chcecie trochę screenów zapraszam na mojego Twittera wrzuciłem ich kilkanaście ;-) Majczu (majczu) on Twitter

A najlepsze co w tym romie znalazłem to dostęp do płatnych aplikacji bez użycia market enablera. Po prostu wchodzicie do Marketu i macie wszystkie płatne aplikacje. Może to coś oznacza...?

Jest mnóstwo nowych widgetów, stare są trochę zmienione, jak zobaczycie na screenach czcionka jest mniejsza, doszły nowe opcje w ustawieniach - w tym zarządzanie energią dosyć rozbudowane. Warto wypróbować chociaż ten rom żeby zobaczyć te wszystkie zmiany. Jest ich za dużo żeby teraz je wypisywać. Zmieniona jest Galeria itp, itd ;) Spokojnie tego romu można używać na co dzień. Jak do tej pory nie działa mi tylko aparat.

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam powód by zrootować Desire. Dzięki za screeny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuku
    TAK :)

10 znaków

a tam bzdury, on tylko przechodzi w tryb uśpienia, wyjmij sobie baterię i wtedy go uruchom to wtedy zobaczysz jak szybko sie on uruchamia ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Nie trzeba wyjmować baterii wystarczy go zrestartować. Wtedy pliki tymczasowe zostają usunięte i czas włączania systemu jest już standardowy. Ale tryb uśpienia też jest dobry. Tego mi brakowało w Androidzie

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuku

no tak, ciekawi mnie jak ze zużyciem baterii jest w tym trybie uśpienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@majczu: zmiany wypisałem wszystkie jakie podał autor, a to, że są nowe widgety, zmienione Sense - rozumie się samo przez się.

Market został zmieniony, bo chińczykowi (który produkował ROM) się tak podobało. ^^ Mnie natomiast to denerwuje, bo widzę ciekawą aplikację, już mam ochotą pobrać a tu: 1,99$...

BTW. Wyszła nowa, zzipowana wersja (gotowa do wrzucenia przez recovery) tego softu: [ROM][sense 2.2HD][23 Sep]RCMixHD v01 ownheres rom FULL, Flashable ZIP, uploaded - xda-developers

Sprawdzę czy działa i dam znać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsza
    Nie trzeba wyjmować baterii wystarczy go zrestartować. Wtedy pliki tymczasowe zostają usunięte i czas włączania systemu jest już standardowy. Ale tryb uśpienia też jest dobry. Tego mi brakowało w Androidzie

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Tzn. jak jest z tym restartem? Czy reset przez np. skrót z QuickBoot albo widget Extended Controls skutkuje pełnym (długim) startem czy Fast Bootem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @majczu: zmiany wypisałem wszystkie jakie podał autor, a to, że są nowe widgety, zmienione Sense - rozumie się samo przez się.

Market został zmieniony, bo chińczykowi (który produkował ROM) się tak podobało. ^^ Mnie natomiast to denerwuje, bo widzę ciekawą aplikację, już mam ochotą pobrać a tu: 1,99$...

BTW. Wyszła nowa, zzipowana wersja (gotowa do wrzucenia przez recovery) tego softu: [ROM][sense 2.2HD][23 Sep]RCMixHD v01 ownheres rom FULL, Flashable ZIP, uploaded - xda-developers

Sprawdzę czy działa i dam znać...

Hehe, siema wszystkim :) RCMixHD powininen dzialac, wrzucilem do niego wszystkie skasowane aplikacje i libsy, wymienilem market na ten z oryginalnego RUU, dorzucilem Rom Manager i custom host.

pozniej postaram sie stworzyc temat tez tutaj ;)

narka panowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi