Skocz do zawartości
RedScorpio

Desire HD ROM

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

A które konkretnie? Notyfikacji, dzwonków??

---------- Post dołączono o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Tu masz wszystkie dźwięki - notyfikacje, alarmy i dzwonki - z nowego romu. Nie wiem czy są jakieś nowe bo nigdy ich nie używam - mam swoje ;)

Dźwięki z romu DesireHD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już sobie poradziłem, instalowałem wersję od robocika, którą trochę pomodyfikowałem i zapewne dlatego nie chciała ruszyć (zmiana wszystkich plików odpowiedzialnych za aparat, nie tylko bibliotek ale także tych z /bin). Nie mogę się doczekać usprawnionej wersji (OC, aparat, optymalizacja) i ewentualnego wydania od HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Jak dla mnie optymalizacja jest ok. Wszystko działa płynnie i szybko. OC jest mi niepotrzebny na romie z senseui. Wystarczy, ze jest na AOSP. Jedyne co mogliby naprawić to aparat ale nie używam go tak często, żeby rezygnować z tego powodu z nowego SenseUi. Romu używam od 3 dni, żadnego restartu ani lagów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Jak dla mnie rom jest tak samo stabilny i szybki - jak nie szybszy - jak LeeDroid 2.1a

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie męczy to ciągłe zmienianie ROMów... Wie ktoś jakie dane aplikacji wywalić, żeby działały kontakty po przywróceniu ich z Titanium Backup? Teraz jak próbuję wejść w dany kontakt to aplikacja strzela focha - FC...

---------- Post dołączono o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Duużo komplikacji, ale w końcu wszystko działa - z wyjątkiem aparatu oczywiście.

Dla tych którzy mają problem z ROMem robocika: Can't mount sd-ext - trzeba instalować przez ClockworkMod'a

Dla tych którzy mają problem z wieszającymi się kontaktami, facebookiem, twitterem i innymi - usuńcie konta z synchronizacji, wyczyśćcie dane aplikacji: Kontakty, Facebook for HTC Sense, Twitter for HTC Sense i innych powiązanych z Kontaktami. Zrestartujcie telefon. Połączcie z powrotem aplikacje z synchronizacją, uruchomcie telefon jeszcze raz - Synchronizuj wszystko, poczekać parę minut i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z nawigacją od google?

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta od HTC jest wystarczająca, nawigacja Googlowska jest opcjonalna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pojawia się komunikat "...w tej lokalizacji usługa niedostępna" czy jakoś tam a car panel nie da się włączyć nawigacji

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    Dla tych którzy mają problem z ROMem robocika: Can't mount sd-ext - trzeba instalować przez ClockworkMod'a

U mnie bez problemu sflashował się przez AmonRa 1.7.0.1

U mnie pojawia się komunikat "...w tej lokalizacji usługa niedostępna" czy jakoś tam a car panel nie da się włączyć nawigacji

Musisz pobrać najpierw mapy. Wejdź w locations i tam jak wybierzesz menu będziesz miał możliwość pobrania map, które Cię interesują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    A które konkretnie? Notyfikacji, dzwonków??

---------- Post dołączono o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Tu masz wszystkie dźwięki - notyfikacje, alarmy i dzwonki - z nowego romu. Nie wiem czy są jakieś nowe bo nigdy ich nie używam - mam swoje ;)

Dźwięki z romu DesireHD

Dzieki.

Wyslano z Tapatalk na HTC Desire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie,dobra ja wiem,że angielski jest dziś bardzo światowym językiem, trzeba go umieć i bez niego ciężko sobie gdziekolwiek poradzić, ale dlaczego dopiero po wgraniu ROMU na własna rękę dowiaduje się,że nie ma polskiej lokalizacji? Czemu nikt tego nie napisał? Przynajmniej wszystko poszło mi za pierwszym razem więc nie szkoda przywracać kopii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi