Skocz do zawartości
RedScorpio

Desire HD ROM

Rekomendowane odpowiedzi

Ją mam wygrany s-off i instalacja przebiegła bez problemu

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon stoi w miejscu przy próbie uruchomienia recovery jakby nie było jakichś plików w telefonie... A sflashować coś przez fastboota się da? Bo ewentualnie mogę skopiować pliki z karty na telefon (S-OFF) przez Root Explorera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Telefon stoi w miejscu przy próbie uruchomienia recovery jakby nie było jakichś plików w telefonie... A sflashować coś przez fastboota się da? Bo ewentualnie mogę skopiować pliki z karty na telefon (S-OFF) przez Root Explorera...

musisz urzyc fastboot zeby wgrac nowy recovery, przy zmianie spl moze sie recovery spieprzyc...

musisz miec recovery.img w katalogu gdzie masz skd/tools/fastboot

wgrywasz w spl

fastboot flash recovery recovery.img

przed wgraniem mozesz sprawdzic recovery ktore chcesz wgrac poprzez

fastboot boot recovery.img

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    musisz urzyc fastboot zeby wgrac nowy recovery, przy zmianie spl moze sie recovery spieprzyc...

musisz miec recovery.img w katalogu gdzie masz skd/tools/fastboot

wgrywasz w spl

fastboot flash recovery recovery.img

Dzięki - zadziało! Właśnie wgrałem 0.5 i kończy się bootować. Nie mogę uwierzyć, że Desire z tym ROMem ma wyniki rządu 1300+ w Quadrancie - muszę sprawdzić ^^

Teraz chyba na prawdę jedyna rzecz jakiej brakuje to aparat - chociaż jestem tylko głupim zasysaczem softów to mogę powiedzieć, że aparat na 90% nie jest warunkowany jakimikolwiek plikami ze słowem "cam" w nazwie - pliki z LeeDrOiDa i twojego RCMixa są takie same pod względem rozmiaru.

---------- Post dołączono o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Wow! Przy pierwszej próbie telefon uzyskał 1390!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety nie mogę sobie poradzić z wgraniem tego romu... Coś robię nie tak z tą partycją ext, w złym momencie restartuje telefon chyba albo coś... Czy ktoś z odrobiną cierpliwości mógłby napisać jakiś tutorial, ale krok po kroku - łącznie z tym kiedy trzeba zrestartować telefon, kiedy wyjąć kartę, wgrać rom na nią i do jakiego katalogu itp. -> dla amatora, który koniecznie chce mieć tego roma ? :/ Stawiam piwo jak ktoś pomoże :)

Dodam, że recovery, które posiadam to AmonRa 1.7.0.1, obecny rom OpenDesire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lol. A jak wgrałeś OpenDesire? Skopiuj paczkę .zip z romem na kartę pamięci i zainstaluj z recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja niestety nie mogę sobie poradzić z wgraniem tego romu... Coś robię nie tak z tą partycją ext, w złym momencie restartuje telefon chyba albo coś... Czy ktoś z odrobiną cierpliwości mógłby napisać jakiś tutorial, ale krok po kroku - łącznie z tym kiedy trzeba zrestartować telefon, kiedy wyjąć kartę, wgrać rom na nią i do jakiego katalogu itp. -> dla amatora, który koniecznie chce mieć tego roma ? :/ Stawiam piwo jak ktoś pomoże :)

Dodam, że recovery, które posiadam to AmonRa 1.7.0.1, obecny rom OpenDesire.

http://forum.android.com.pl/f153/rcmix-hd-28541/#post259694 - tutaj wszystko o ROMie robocika :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd który mi wyskakuje przy każdej próbie instalacji to:

E:Can't mout SDEXT:

E:Failure at line 11:

copy_dir PACKAGE:data SDEXT:

Installation aborted.

Zrobiłem wipe wszystkiego, później backup, następnie uruchomiłem ponownie tel, skopiowałem zawartość karty pamięci na komputer. Tryb recovery, jeszcze raz wipe all, następnie utworzyłem partycję ext, zamieniłem ext2 na ext3, wipe wszystkiego z wyjątkiem "wipe ext partition", wyłaczyłem telefon. Wgrałem rom przez czytnik na kartę pamieci. Odpaliłem instalacje zip file z trybu recovery i kucha... Co robię źle ? :/ Już nie mam sił, a chcę wreszcie potestować rom :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon nie potrafi zamontować karty SD. Spróbuj zrobić to ręcznie w menu mount, jak się nie uda to spróbuj przez ClockworkModa.

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi