Skocz do zawartości
Lanc

[MINI MOD] Ustawienia wszystkich polskich APN

Rekomendowane odpowiedzi

emarcin

Na Orange nie działają! Twoje ustawienia:

<apn carrier="Orange PL" mcc="260" mnc="03" apn="internet" user="internet" password="internet" type="internet"/>

<apn carrier="Orange PL MMS" mcc="260" mnc="03" apn="mms" user="mms" password="mms" mmsc="http://mms.orange.pl" mmsproxy="192.168.006.104" mmsport="8080" type="mms" />

u mnie działają natomiast te:

<apn name="Internet GPRS" numeric="26003" mcc="260" mnc="03" apn="internet" user="internet" server="" password="internet" proxy="" port="" mmsproxy="" mmsport="" mmsprotocol="null" mmsc="" type="default" />

<apn name="MMS Orange" numeric="26003" mcc="260" mnc="03" apn="mms" user="mms" server="" password="mms" proxy="" port="" mmsproxy="192.168.006.104" mmsport="8080" mmsprotocol="null" mmsc="http://mms.orange.pl" type="mms" />

sprawdzone na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@emarcin - dziwne - szczerze mówiąc nie widać różnicy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarcin

Ja wiem, że dziwne niech ktoś sprawdzi z Orange czy działa mu ta modyfikacja wtedy będzie pewne. U mnie jak wspomniałem nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pintos

Ja jak pisałem wcześniej musiałem zmienić nazwę apn z ORANGE PL na Internet GPRS bo za nic w świecie nie działało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też wgrałem tego moda. Mam orange. Na tych ustawieniach internet mi nie działał ale wystarczyło wejść w edycję APN o nazwie Orange PL i jeszcze raz zaznaczyć "Typ APN: internet" (co wcześniej też było zaznaczone) i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi to wgl. zadna kombinacja nie działa apropos mms w Orange... :/

Ok juz wszystko działa. Musiałem ustawić tak jak podał Kolega wyżej i zmienic nazwe apn na Internet GPRS

Edytowane przez laufer15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na Orange nie działają! Twoje ustawienia:
    <apn carrier="Orange PL" mcc="260" mnc="03" apn="internet" user="internet" password="internet" type="internet"/>

<apn carrier="Orange PL MMS" mcc="260" mnc="03" apn="mms" user="mms" password="mms" mmsc="http://mms.orange.pl" mmsproxy="192.168.006.104" mmsport="8080" type="mms" />

u mnie działają natomiast te:

<apn name="Internet GPRS" numeric="26003" mcc="260" mnc="03" apn="internet" user="internet" server="" password="internet" proxy="" port="" mmsproxy="" mmsport="" mmsprotocol="null" mmsc="" type="default" />

<apn name="MMS Orange" numeric="26003" mcc="260" mnc="03" apn="mms" user="mms" server="" password="mms" proxy="" port="" mmsproxy="192.168.006.104" mmsport="8080" mmsprotocol="null" mmsc="http://mms.orange.pl" type="mms" />

sprawdzone na 100%.

Jak zmieniasz nazwę APNa (co NIE MA WPŁYWU!) to zmienia się typ z "internet" na "default" - i to pomaga.

Tutaj poprawiona paczka:

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbebus

hej hej

u mnie na orange tez nie działało, dlatego jak zawsze ręcznie zrobiłem punkty,

ale przy najbliższej okazji podgram te poprawione, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mogę wrzucić pliku podanego w pierwszym poście przez recovery... wyskakuje mi błąd montowania, błąd w 3 linii itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarcin

A sprawdź czy montuje ci /system?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi