Skocz do zawartości
Lanc

[MINI MOD] Ustawienia wszystkich polskich APN

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz do ustawień apn i jako typ wybierasz internet i powinno działać... :)

Tapnięte z i5700

...powinno i działa:) dzięki

Szkoda tylko, że u kolegi na identycznym sofcie co jakiś czas APNYy znikają i pojawiają sie po restarcie :-/ z tym pliczkiem już jest łatwiej bo nie trzeba ich na nowo tworzyć, ale za to i tak musi robić restart fona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szkoda tylko, że u kolegi...

A czy kolega jest też w Plusie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gomago

a w play jak to jest? napisze mi ktos w koncu ?? :(:(:(:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Zacznij czytać forum. Poza tym w pierwszym poście masz linki do objaśnień rzeczy potrzebnych (np co to recovery)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gomago

bardzo dzieki, ale :

co znaczy : Paczka nie wymaga Samdroida, wystarczy zwykły soft z rootem (potrzebne recovery)

Samdroida, soft z rootem, recovery - ja zupelny laik w temacie jestem , prosze o pomoc

Paczuszka do recovery: Download | Mirror - a co z tym zrobic po sciagnieciu na kompa??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bardzo dzieki, ale :

co znaczy : Paczka nie wymaga Samdroida, wystarczy zwykły soft z rootem (potrzebne recovery)

Samdroida, soft z rootem, recovery - ja zupelny laik w temacie jestem , prosze o pomoc

Paczuszka do recovery: Download | Mirror - a co z tym zrobic po sciagnieciu na kompa??

wszysto naprawde jest na forum i wymaga gora minuty szukania i potem poczytania...

jezeli nie wiesz czym jest root, recovery itd itp to tym bardziej nie powinienes sie bawic poki co w instalowanie customowych paczek na obecny moment. Poczytaj i wszystko stanie sie jasne...

mala wskazowka... zacznij tutaj --> http://forum.android.com.pl/f132/galaxy-spica-aktualizacja-softu-przez-odin-oraz-root-lk-2-08-a-8876/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewred

niestety metodą ręczną coś mi nie idzie :/. plik umieszczam w wyznaczonym folderze (system/etc) wyłączam i włączam telefon, robię apn przywróć domyślne i nic :/. nic się nie wyświetla, jest napisane, że przywrócono domyślne ustawienia, ale nie ma żadnej listy apnów. ma ktoś taki problem może?

P.S. przez recovery nie próbowałem bo niespecjalnie się na tym znam ::/

jeszcze jedna sprawa: podczas kopiowania tego pliku do system/etc wyskakuje mi problem, że nie ma wystarczającej ilości miejsca (choć w rzeczywistości jest 80MB wolnego a plik ma niecałe 40KB). po tym komunikacie plik i tak zostaje przeniesiony i do tego w całości (jego rozmiar jest taki jaki powinien być). podejrzewam, że w tym tkwi jakiś problem, ale nie wiem w sumie co teraz z tym fantem zrobić :/

Edytowane przez ewred

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Nie wyskakuje żadna informacja czy chcesz podmienić plik? Bo powinna wyskoczyć... Może w do złego folderu kopiujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja juz chyba wszystkiego próbowałem i nic ;/ Ciągle nie wyskakują mi te APN-y... próbowalem juz kopiowac, wrzucac przez recowery instalowac samdroida i tworzyć ręcznie i ciągle nic juz niewiem co moze byc przyczyną ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi