Skocz do zawartości
bedson

[I9100][JB 4.1.2][XXLSJ][LEAKED soft samsunga]

Rekomendowane odpowiedzi

raf77

Miałem problem, bo mi się telefon wyłączał sam, na wycieku + syiah.

Jak zwykle k13 z pitem na to oficjalny jb i hula jak ta lala.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy jest opcja zeby wyciągnąć z tego romu tapety takie jak w s3 i wrzucić na lsd? Te które znalazłem i mam na karcie dziwnie się kadry i nie da się ich używać

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184

Sa apki do tapet w markecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 2 pytania.

Kernel nie posiada opcji overclockingu. Jaki polecacie kernel do tego ROM'u z taką możliwością? (mam wadliwy chip)

A druga kwestia to czy jest sens przechodzić z tego ROM'u, który jest wcześniejszym wyciekiem na wydaną już oficjalnie wersję 4.1.2 z XWLS8 na nasze SGS2?

Dodam link, żeby oszczędzić ewentualnych zbędnych postów. ;)

http://forum.android.com.pl/f168/i9100-jb-4-1-2-xwls8-free-by-samsung-257634/

Edytowane przez WojtasTaba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już nawet nowsza wersja od tej którą podałeś. Oczywiście że jest sens. Nowe oprogramowanie nie posiada błędów wycieku i o wiele lepiej zarządza energia.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kernel nie posiada opcji overclockingu. Jaki polecacie kernel do tego ROM'u z taką możliwością? (mam wadliwy chip)

Zapraszam do tematów kerneli - poczytaj wybierz odpowiedni dla siebie. Co do wadliwych chipów - poczytaj tematy przyklejone, na jakich romach występuje zagrożenie brickiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie zadać pytania, na które w wątku nie znalazłem odpowiedzi. Zastanawiam się nad instalacją tego romu ze względu na darmowe 50 GB (według postów jest to 48 GB) w dropboxie. I pytania dotyczą właśnie tej kwestii.

1. Czy te dodatkowe GB dostane na swoim normalnym koncie, czy też musiałbym zakładać nowe konto?

2. Dodatkowe GB dodają się do obecnych tak by łącznie było ich 48/50 GB czy też dostanę do tych darmowych co już mam dzięki zapraszaniu ludzi kolejne te 48 tak że łącznie będzie ponad 50 już?

3. W jednym z postów napisał jeden forumowicz że te dodatkowe GB dostaje się po spełnieniu jakiś warunków. Może ktoś napisać co to za warunki? Tak bym mógł przed instalacją romu (której się nieco obawiam) przekonać że będę w stanie je spełnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eeryk1

@up

ad1 dostaniesz po zalogowaniu się na swoje konto

ad2 swoją pojemność zachowasz a 50gb dostaniesz dodatkowo

ad3 nie jestem pewien bo swoje dostałem od razu, ale jak się zaloguj na swoje konto na kompie to tam znajdziesz zakładkę 'get started' i tam będzie jakie warunki trzeba spełnić (ja mam 5 z siedmiu spełnione i dostałem od razu 50gb)

Sent from Galaxy SII using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Ma ktoś linka do domyślnej tapety z tego romu? Tej która jest na screenach na pierwszej stronie. Albo ewentualnie jakby ktoś mógł ją wyciągnąć. Chciałem ja ustawić na MS1, ale w necie znaleźć mi sie nie udało...

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz z Google Play appkę "Galaxy SIII Wallpapers" (kovdev), można z niej zapisać tapety :). Są w świetnej jakości (1280x1280).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi