Skocz do zawartości
marekgali

[ROM] Team-Union-ROM *Jelly Bean Rom* "01.12.12" XXLSA V2

Rekomendowane odpowiedzi

@all

Bardzo dziękuję za pomoc. No niestety dalej nie odpala. Robiłem wszystkie możliwe Wipe. Ściągałem rom z różnych serwerów i nic to nie daje. Po myku z baterią się odpalił, ale po otwarciu TB notek się zresetował i dalej wisi na napisie Samsung Galaxy Note. Teraz już nawet nie pomaga myk z baterią ani ponowne wył/włączenie notka. Powiem że zależy mi na tym romie poprzedni chodził i nic takiego się nie zdarzyło. Jeszcze naładuję bakterię i spróbuję z tym kernelem 6.5 PhilZ. Jak ktoś ma pod ręką link, to bardzo bym prosił o pomoc.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Miałem podobnie. Musiałem wgrać 3 plikowy GB, później ICS, kernel PhilZ i na koniec kodem *2767*3855# – hard reset.

Po kilku instalacjach nie chodzi mi Note S. Przesiadam się na JB 4.1.2 STOCK XXLSA deodexed root.

EDIT:

Jeszcze raz spróbowałem flashować ten ROM i poszło bez problemów i zawieszania się na logo Samsung Galaxy Note. S Notes też ruszył.

Trzeba po wejściu w CWM wykonać:

- wipe data

- wipe cache

- wipe dalvik

Następnie wejść w Mount and Storage i wykonać:

- format system

- format data

- format preload

Po tych czynnościach flashujemy ROM i instalacja nie sprawia problemów.

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich mających problemy z wgraniem tego romu mam taką sugestię. Sprawdź MD5 sum , ja ostatnio rom XXLSA ściągałem 6 razy i dopiero za szóstym razem zgadzały się numery a wcześniej miałem ten sam problem tzn telefon się zawieszał a robiłem wszystkie możliwe "wipes". Jeśli masz już dobrą wersję romu to wystarczy zrobić 3xwipes nie trzeba nic formatować,mam nadzieję że komuś się przyda ta podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się gregs też takie wipe robiłem ale u mnie po przywróceniu wszystkich apek i po restarcie telefon znowu wisiał na logo wyjecie baterii nic nie daje tak więc coś chyba jest nie dopracowane w tym romie pewnie chłopaki robili na szybko i musimy poczekać na V2 aż to poprawią ja aktualnie mam rom od SVA bo widzę iż na XDA jest zachwalany i naprawdę jest ciekawy zdam relację po testach, jak lubisz flash jak ja,a widze ze chyba tak to polecam przeskok na rom od SVA;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    Sprawdź MD5 sum , ja ostatnio rom XXLSA ściągałem 6 razy i dopiero za szóstym razem zgadzały się numery a wcześniej miałem ten sam problem tzn telefon się zawieszał a robiłem wszystkie możliwe "wipes". Jeśli masz już dobrą wersję romu to wystarczy zrobić 3xwipes nie trzeba nic formatować,mam nadzieję że komuś się przyda ta podpowiedź

Sprawdzałem i Md5 było zgodne, ale ten ROM taki już jest i bez zabiegów opisanych przeze mnie #52 w 99% będzie się wieszał przy restarcie po flashowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem już wszystko i nic to nie dało. Nawet jak się uruchomił rom to po restarcie lądowałem z niczym, czyli na pierwszym ekranie. To jest wręcz niebywałe. Mamy te same notki a soft, to przecież kwestia gustu. Powinno śmigać. Muszę się napić i spróbuję jeszcze Waszych rad. Zrobię wszystko od początku nie odpuszczę ...

Pozdrawiam i dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez gregor_szczecin
    dwa razy to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

ROM jest strasznie przeładowany dodatkami. Podczas przywracania moich aplikacji zabrakło miejsca w pamięci. Podczas instalacji trzeba rezygnować z niepotrzebnych rzeczy, żeby było później miejsce na własne aplikacje- mam ich 80 i nie wszystkie dały się przywrócić TB (albo przerzucić je na kartę pamięci).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wykasuj wszystko z folderu data/lost... powinienes miec wiecej miejsca a poza tym mozesz przez TB wywalic wszystko to co ci nie potrzebne.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tego też próbowałem. TB włączam i nic nie chce się instalować. Po restarcie fona też wisi. Zrobię jak pisał Gregs. Wrócę do GB i później pojadę do tego romu. Może się uda. W sumie chciałem też sformatować pamięć wewnętrzną fona, ale ... odłącza pamięć coś robi, ale nic nie kasuje. Wszystko jest na fonie jak było. Chyba już przekombinowałem i lepiej jak zacznę od GB

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne że dwa mirrory i dwie różne sumy kontrolne, wychodzi że są tam dwa różne pliki.

Ja wgrywałem ten z pierwszego F657D7720B74FB4365C62408274EFD12

i działa bez zawiech resetów i wyjmowania baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi