Skocz do zawartości
pcstore

Wszystko o MK808

Rekomendowane odpowiedzi

pcstore

Według mnie pasjonaci MK808 wydają jako pierwsi ROM który w pełni obsłuży Full HD. Producent liczy tylko na dużą sprzedaż urządzeń i podlicza zyski ;)

Szukam osób którzy zamontowali w swoim MK808 zewnętrzne anteny WiFi.

Edytowane przez pcstore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukC

Za $2 można kupić to:

post-74844-14255713522927_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pcstore

Tak, tylko założę się na 100% że jakość sygnału będzie o wiele lepsza na antenie zewnętrznej niż na tej którą podałeś.

Edytowane przez pcstore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukC

Ja mam MK808 oddalony z dobre 15m i 3 ściany od rutera i mam 4/5 zasięgu i full prędkość na standardowych antenkach! Na prawdę nie wiem jaki badziew mają osoby, u których są problemy nawet w tym samym pomieszczeniu. Myślę że niektórzy po prostu tną koszty i kupują u nijakich sprzedawców a potem narzekają (widziałem nawet wersje bez radiatorów!) :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pcstore

Dzisiaj otrzymałem MK808 ;) Z Chin paczkę wysłano 16.11. Dzisiaj mamy 26.11. Nieźle..10 dni

Wgrałem najnowszy ROM według poradnika od lehu44. Nie miałem najmniejszego problemu

Po włączeniu urządzenia internet co chwilę się rozłączał. Po pewnym czasie rozłączanie ustało.

Zasięg WiFi zadowalający. Mogło być lepiej, ale nie narzekam. :o

W jaki sposób dostać się do środka urządzenia? Bo ja w żaden sposób nie umiem go otworzyć, a nie chcę uszkodzić obudowy :oczy:

Edytowane przez pcstore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lehu44

<pcstore>

To że możesz ustawić taką rozdzielczość - nie znaczy, że urządzenie w takiej rozdzielczości wysyła sygnał do TV.

Urządzenie skaluje obraz do full HD i wysyła - jakość jest gorsza od prawdziwego Full HD.

Sprawdzisz to porównując (jak będziesz w stanie ;) ) obraz w skalowanym 1080p i natywnym 1080p

(po przeróbkach w romie - miejmy nadzieję) ... no teraz chyba to ująłem jak trzeba :P

Edytowane przez lehu44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukC

@lehu44

To trochę nie tak. Sygnał wysyłany do TV jest 1080p, natomiast rozdzielczość natywna urządzenia nie jest Full HD więc jest robiony upscaling ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lehu44

<LukC>

masz rację trochę to uprościłem :facepalm: ale już poprawiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukC

A tak w ogóle to już jest skompilowany kernel pod mk808, który włącza wyświetlanie Full HD, więc czekam na Finless ROM 1.7 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lehu44

Też o tym słyszałem ... ale są opinie, że producent oficjalnie tego nie puści bo MK808 będzie zamulał

i w testach nie będzie tak dobrze wypadał jak teraz. Czas pokaże ... może jednak <Finless Bob> się popisze i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x