Skocz do zawartości
XQS

Root LG Optimus L9 - Metoda 1

Rekomendowane odpowiedzi

XQS

Jak ktoś zroobił roota to czekam na recenzję czy wszystko działa, czy tylko mi się udało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robił ktoś roota L9 z orange , jeśli tak , to powiedzcie czy ten sposób również działa w orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majere

Pojawila sie dzis aktualizacja systemu z P76010a-EUR-XX na P76010e-EUR-XX, którą bezmyślnie zaakceptowałem. Pozniej doczytalem na XDA ze niestety ta metoda nie dziala z nowsza wersja, wiec jak ktos mysli o roocie lepiej niech nie aktualizuje.

A jak ktos wie jak zrootowac wersje P76010e-EUR-XX lub jak zrobic downgrade to prosił bym o info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pojawila sie dzis aktualizacja systemu z P76010a-EUR-XX na P76010e-EUR-XX, którą bezmyślnie zaakceptowałem. Pozniej doczytalem na XDA ze niestety ta metoda nie dziala z nowsza wersja, wiec jak ktos mysli o roocie lepiej niech nie aktualizuje.

A jak ktos wie jak zrootowac wersje P76010e-EUR-XX lub jak zrobic downgrade to prosił bym o info.

wydaje mi sie ze wystarczy przywrocic ustawienia fabryczne w tym programie, cos tam bylo nadmienione ze jezeli beda bledy to trzeba tak zrobic

a co do roota to sam na niego czekam ale to jeszcze nie jest pewny root wole poczekac;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XQS

A ja zrobiłem root, a później zobaczyłem ze aktualizacja jest. I już się nie dało zaktualizować na roocie.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majere
    wydaje mi sie ze wystarczy przywrocic ustawienia fabryczne w tym programie, cos tam bylo nadmienione ze jezeli beda bledy to trzeba tak zrobic...

Przywrocilem ustawienia fabryczne w telefonie ale dalej mam wersje e, chyba ze chodzilo Ci o cos innego? ("w tym programie"?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To proste. Ściągasz soft z wybrana przez siebie wersja z tej strony Lg Optimus L9 Firmware List

Wgrywasz tą metodą Goo.im Downloads - Browsing Firmware_Flashing

Wszystko jest ładnie opisane, krok po kroku, z obrazkami.

PS. Jeśli będziesz miał jakiś problem z aplikacja LG , musisz wykonać tego Fixa [DEV] KDZ Firmware Update Fix - xda-developers

Edytowane przez b0b3rPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XQS

Ktoś już tez zrootował L9? Czy tylko ja mam roota którego pożniej unrootowałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Wszystko działa jak należy, telefon zrootowany, (soft od LG). Piwko poleciało. Pozdrawiam Grzesiek;)

Edytowane przez grzesiusok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważył ktoś jakieś odczuwalne zmiany po aktualizacji softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi