Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Pekin

W temacie z opiniami pojawia się coraz więcej postów dotyczących obsługi poszczególnych aplikacji w L9. Aparatu, powiadomień sms, link2sd (tu na pewno będzie o czym porozmawiać) i innych pytań z kategorii, która bezpośrednio nie dotyczy sprzętowo L9.

Zatem proponuję, żeby wszystkie pytania do aplikacji i pokrewne dawać tutaj.

Zaczynając:

Czy ktoś wie może czy da się ustawić inny dźwięk dla sms, a inny dla e-maili?

Można wgrywając jakąś apkę do smsów/email. Np. Go sms pro, którego ja używam i uważam, że to najlesza opcja jeśli chodzi o apkę do smsów. Mimo, że z wersji na wersję jest coraz gorzej... Możesz też zainstalować lekkiego sms popupa, wyłączyć okienko a jedynie zmienić ustawienia powiadomień wyłączając przy tym powiadomienia ze stockowej apki sms/mms.

Sam natomiast chętnie się dowiem jaka aplikacja waszym zdaniem najlepiej optymalizuje aparat i daje możliwośc cykania najlepszych zdjęć na L9? Jak wiadomo duża ilość jest płatna, ble ble.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XQS

Co do kamery z darmowych to chyba Camera360. Stabilizacja obrazu, hdr itd...

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pekin

jutro będę testować aplikacje aparatowe. dziś większość czasu poświęciłem na wojnie z podłączeniem telefonu do kompa - na próżno. Ostatnie 3 godzinki z dzisiejszego dnia poświęciłem na testowanie przeglądarek.

Wygrywa zdecydowanie opera mobile - możliwość oszczędzania transferu, MOŻLIWOŚĆ ZAPISYWANIA STRON OFFLINE bezpośrednio w przeglądarce bez żadnych durnych konwersji (żadna inna przeglądarka tego nie oferuje), wygodna i szybka możliwość wyszukiwania słów na danej stronie, oczywiście obsługa flascha, szybka.

Jakiej wy używacie i jaka polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XQS

Ja marzę aby L9 doczekał się HYPERX MOD do Kamery :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chciałbym żeby dzwonek mp3 z L9 nie brzmiał jakbym odtwarzał dzwonek na samych tweeterach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wena
utro będę testować aplikacje aparatowe. dziś większość czasu poświęciłem na wojnie z podłączeniem telefonu do kompa - na próżno. Ostatnie 3 godzinki z dzisiejszego dnia poświęciłem na testowanie przeglądarek.

Wygrywa zdecydowanie opera mobile - możliwość oszczędzania transferu, MOŻLIWOŚĆ ZAPISYWANIA STRON OFFLINE bezpośrednio w przeglądarce bez żadnych durnych konwersji (żadna inna przeglądarka tego nie oferuje), wygodna i szybka możliwość wyszukiwania słów na danej stronie, oczywiście obsługa flascha, szybka.

Jakiej wy używacie i jaka polecacie?

Ja mam Chrome, bo taką już mam wgraną :D ale chyba się przerzucę na Operę. Masz mini czy normalną?

U mnie podpięcie do kompa nie sprawiało żadnego problemu.

A ja chciałbym żeby dzwonek mp3 z L9 nie brzmiał jakbym odtwarzał dzwonek na samych tweeterach

U mnie to zależy od dzwonka. Mam jeden bardzo dobry jakościowo i gra nieźle, systemowe też, a inne które wgrałam to kaszana, albo ciche, albo dźwięk do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jakosc dzwonka musi byc zeby to jakos gralo ?

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wena

Ja sobie jakiś zgrałam ze strony Zedge, mają też aplikację, z ktorej można bezpośrednio pobierac dodatki. W sumie ubogo tam jeśli chodzi o dzwonki, ale czasem są jakieś dość głośne i z dobrą jakością. Ja też nie jestem zadowolona z głośności i jakości dzwonków L9, ale w sumie z grania żadnego tel nie byłam, no może Avila jakoś grała choć znowu za głośno :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy znalezliscie jakis sposob aby TitaniumBackup przenosil aplikacje na zewnetrzna karte SD? Zrobilem dodatkowa partycje ext2 i zainstalowalem link2sd ale niestety czasami wyrzuca mi blad o braku miejsca podczas instalowania programow :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pekin

Miałem tak też na LG P500 czasem - po prostu ustaw żeby link2sd pokazał ci aplikacje w pamięci wewnętrznej i ręcznie poprzerzucaj na SD. powinno działac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi