Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Rengar

mgreta36- jakby na stronie orange szło skonfigurować to bym to zrobił więc zanim napiszesz jakąś bzdurę pomyśl. Co do neta mmsów filippo.united Twój sposób nie pomógł. Gdy telefon był włączany po raz pierwszy wyskakiwały jakieś komunikaty żeby włączyć 3G i jakieś transmisje danych, ale brat mi z tym grzebał i może coś źle zrobił. Proszę kogoś obcykanego w temacie o odezwanie się na gg 354664 aby pomóc mi to ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgreta36- jakby na stronie orange szło skonfigurować to bym to zrobił więc zanim napiszesz jakąś bzdurę pomyśl.

Pomyslalem...

Ustaw swój telefon - jak nie ma telefonu do wybrania z menu to moze recznie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

Może się mylę ale wydawało mi się że zawsze poweramp byl po 16zl. Dziś widziałem że jest za 8. Warto zainwestować :) polecam wszystkim

Tapnięte z L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z podłączeniem telefonu do komputera przez kabel USB. Windows wymaga do tego sterowników MTP i tu wszystko działa. Ja jednak korzystam głównie z linuxa. W tym systemie telefon nie jest widziany.

Sam sobie odpowiem. HowToo dla rodziny systemów *buntu:

http://www.omgubuntu.co.uk/2011/12/how-to-connect-your-android-ice-cream-sandwich-phone-to-ubuntu-for-file-access

Po odpowiedniej modyfikacji poleceń da się uruchomić. Jest tylko jeden problem. Pamięć telefonu SD jak i externalSD ładuje do jednego katalogu. Bez rozgraniczenia. W razie pytań chętnie pomogę.

Edytowane przez radar131

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rengar

mgreta36- dzięki tego na stronie orange nie znalazłem, tylko i tak nie pomogło w telefonie mam całkiem inaczej podpisane pola do wypełnienia.

Zadzwoniłem do biura obsługi i tam Pani posłała mi sms-y konfiguracyjne ale net nadal nie działa, także przyczyna tego jest gdzie indziej, bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Rengar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czesc wszystkim, mam takie pytanie, pewnie banalne dla wiekszosci, ale poniewaz to moj pierwszy smartfon , chialabym sie zapytac jak mam wgrac albo pobrac jakiekolwiek gry do tego LG , wczesniej mialam tylko nokie i w ogole sie nie orientuje o co chodzi z tymi grami bo na razie to tu zadnej w systemie nie widze, prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Podpowiedz : Google Play ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki , to proste fakt, tylko myslalam ze bez rejestracji sie w google mozna jakos , ;) ale moze nie powinnam za duzo myslec...:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wena
    dzieki , to proste fakt, tylko myslalam ze bez rejestracji sie w google mozna jakos , ;) ale moze nie powinnam za duzo myslec...:rotfl:

Trzeba mieć konto, jak masz konto poczty gmail, picasy, bloggera, youtuba czy cokolwiek innego, co nalezy do Google, to masz od razu takie konto.

Powiedzcie mi chlopaki jak u Was z odtwarzaniem filmow online wprzegladarce, bo mi nawet w Operze nie ida, wiec chyba problem z flashem?

*Tapnięte z L9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi