Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

To na pewno był problem, skrypt można uruchomić samemu, raz, na jeden reset, ale jeśli chcesz żeby cały czas pamięć była podmieniona to na pewno trzeba ustawić "boot" w SManager :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy da się podłączyć lg l9 w jakiś sposób do telewizora i wykorzystać go jako "konsolki" do gier ;d

Chyba wiecie o co mi chodzi ;d

Jeśli tak to prosiłbym o jakieś dokładne instrukcje ;) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Chodzi ci o stream obrazu do telewizora podczas grania? No way, nie ma takiej opcji na stocku, może kiedyś będzie na customach ale wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, Wam tez sie tak dzieje ze zasieg ginie jak sie wlozy telefon do kieszeni? No ciach juz jakis czas tak mam, co wloze do kieszeni to zaraz ginie zasieg i przychodza potem smsy ze ktos dzwonil. Tylko wyjme z kieszeni, to zaraz wraca zasieg. O co kaman ciach?

Edytowane przez ldawid
    ciach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ldawid
    Notatka od Moderatora: ldawid
    wykrzyk.png Proszę zadbać o prawidłowy język wypowiedzi nie kolidujący z ogólnie przyjętymi zasadami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Nie spotkałem się z takim problemem tu na forum. Jako, że to jest android to na większość bugów działa Przywracanie ustawień do fabrycznych. Radzę spróbować (wszystkie dane oprócz karty pamięci zostaną usunięte).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

otworzyłem plik video i nie chcący wybrałem zły program i opcję "ZAWSZE" zamiast "TYLKO RAZ" teraz wszystkie pliki video z automatu odtwarzane są w tym programie. Jak to cofnąć żeby znowu była możliwość wyboru odtwarzacza video po kliknięciu na plik video?

System ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wyczyść dane tego programu ;)

Tapniete CM 11

Edytowane przez TheSpecial1
    ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ldawid

;) ... wejść w / Ustawienia/ Aplikacje/ ... i tapnąć w wyczyść pamięć podręczną (co do opcji wyczyść dane w w/w lokalizacji, nie jestem pewien) :P

Edytka:

@Up Wyprzedziłeś mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wyszukiwarka google spełnia jakieś dodatkowe ważne funkcje w telefonie? Bo denerwuje mnie to że przez cały czas sprawdza moją lokalizacje, chcialbym aby faceebook miał do dostęp do lokalizacji, mesenger, ale wyszukiwarka nawet po zgreenifikowaniu ma to w D**** i wybudza się kiedy chce, przez co zżera mi dużo potrzebnej baterii. Podobnie jest z aktualizacją oprogramowania.

Czy jest jakiś mod który umożliwia pokazanie pogody na ekranie blokady? Mam roota, niestety nie mam odblokowanego BL, poniewaz w moim telefonie to nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi