Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mimo iż mam ponad 800mb wolnego miejsca na karcie wewnętrznej to nie mogę zainstalować aplikacji które usunąłem i chce ponownie zainstalować z google play albo osobno,bo wyskakuje mi komunikat że jest zbyt mało miejsca na dysku.

Edytowane przez Yamakasi512

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root zrobiony? Programy domyślnie instalują się w pamięci telefonu, a tego miejsca szczególnie nie jest zbyt dużo.

Polecam zrobić root do tego wgrać SManager i wrzucić sobie skrypt z zamianą pamięci wewnętrznej z zewnętrzną na starcie systemu i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale to żadne rozwiązanie problemu, bo jeśli jest 800mb wolnej pamięci to wszystko powinno dać się zainstalować. Jeśli mamy poniżej 300mb to wtedy jest blokada na instalacje i problem, ale nie przy 800mb.

Szczerze powiem że nie wiem jak pomóc. Telefon był restartowany? Pewnie format by pomógł ale co to za rozwiązanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ldawid

Może dacie mi po "łapkach" :E ...., ale czy nie warto by było wyczyścić pamięć podręczną a jak to nie pomoże odinstalować i powtórnie zainstalować Sklep Play? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam klopot z l9 a dokladniej to nie dziala mi aparat,polaczenia,smsy i glosu nie ma. Telefon wlacza sie z 30min i jakos tak ospale chodzi.... nie wiem czy to nie wina systemu ale moze ktos mial podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też macie na youtubie(aplikacji) do wyboru hq?Mój kumpel ma moto g i może wybrać hd.Szczerze wolałbym rozdzielczość hd .Bo uwierzcie mi widać różnice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez nieoficjalne aplikacje da się

Wysłane z mojego LG-P760

---------- Post dołączono o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

ale to żadne rozwiązanie problemu, bo jeśli jest 800mb wolnej pamięci to wszystko powinno dać się zainstalować. Jeśli mamy poniżej 300mb to wtedy jest blokada na instalacje i problem, ale nie przy 800mb.

Szczerze powiem że nie wiem jak pomóc. Telefon był restartowany? Pewnie format by pomógł ale co to za rozwiązanie...

Ja jak podmienialem pamięć tez miałem taki problem. Chodzi o rodzaj odczytu tych plików czy coś takiego. Na forum znalazłem pomoc, ale nie wiem gdzie to było

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxey

Pytanie mam odnośnie sms. Otóż w teorii, gdy w jednym z kontaktów są zapisane 2 numery komórkowe, smsy z tych numerów powinny pojawiać się w jednym wątku sms. Co może być przyczyną, że tak się u mnie nie dzieje i mam 2 wątki dla jednego kontaktu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Otóż w teorii, gdy w jednym z kontaktów są zapisane 2 numery komórkowe, smsy z tych numerów powinny pojawiać się w jednym wątku sms

otóż właśnie nie i jest to mądre bo jeśli pisze ktoś do Ciebie z numeru 2 bo taki ma ze sobą, to na który numer Ty byś automatycznie odpisywał? Wszystko jest ok i do każdego numeru jest osobny wątek, też tak mam i jest to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi