Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Po to wymyślono ekran blokady. Nie wiem jak przy domyślnym przeciągnięciu, ale przy kodzie pin nie ma szans żeby coś włączyć przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra ale mi się podświetla kiedy dostaję sms'a bo mi wyskakuje chmurka z podglądem i wtedy jak idę to mi się potrafią włączyć rzeczy albo jak ktoś do mnie dzwonił i nie odebrałem to też po zakończeniu rozmowy przez dzwoniącego ekran przez chwile jest aktywny, wtedy też potrafi się pokopać pół telefonu i chcę to zmienić tylko nie wiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ale przy kodzie pin nie ma szans żeby coś włączyć przypadkiem

jest szansa bo jest połączenie alarmowe przycisk i można se dzwonić, przyciskają się różne cyfry, iloś prób wpisania pinu przez co tel może się zablokować. No ogólnie też mnie ten problem dotknął i przeszkadzał, tak więc po długich bojach poradziłem sobie apką na czujnik zbliżeniowy, konkretnie smart screen off (po dłuższym czasie nabyłem wersję pro) i nie żałuje, długo już jej używam i uważam że jest najlepsza i tym co mi potrzeba. Polecam się zainteresować kolego Taxi381 bo jak ustawisz aplikacje pod siebie to ekran w kieszeni się nie włączy, czy to przy sms, czy telefonie, dopiero jak odsłonisz czujnik to możesz ekran włączyć. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie na Twoje problemy, zresztą kiedyś i moje ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam duży problem z tym cyanem, po prostu przestał mi on płynnie chodzić i zaczął mnie denerwować. Jak chciałem wrócić do stockowego oprogramowania napotkałem na problem. Mianowicie po podłączeniu telefonu do komputera telefon nie reaguje tylko się ładuje. Szukałem w ustawieniach cyana różnych rzeczy np. chciałem włączyć debugowanie usb, albo zmienić typ podłączenia usb, niestety nic takiego nie znalazłem. I tu moje pytanie jak wrócić do stocka, bo przez cwm to mi się nie uda ponieważ telefon nie chce w niego w ogóle wejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up musi wejść, jeżeli niczego nie spierdzieliłeś :P. Wgraj apką Flashify jakieś cwm, jakiekolwiek, wgraj, pobierz sobie backup z xda i go wgraj przez cwm.

Może źle do niego wchodziłeś? Ma być Vol+ +home + power.

LG L9-P760 /TapatalkVIP 4.7.3 /4.4.4KK AxxionKat 1.4.0 by @Xerdox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaje mi się że niczego nie /ciach/. Przed instalacją Cyana wszystko śmigało 3 miesiące używam Cyana i teraz po prostu przestał mi się on podobać. Chcę zmienić softa i tu du*a, nie mogę wejść w cwm nawet przez terminal emulator się to nie udało(pojawił się taki leżący android z czerwonym trójkątem z wykrzyknikiem). Spróbuję zrobić to twoim sposobem i dam znać jak wyszło.

edit

Niestety gdy próbuję wgrać przez flashify to wyskakuje jakiś błąd.

Edytowane przez Krejzi_Dark
    /ciach/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Najlepiej spróbuj wgrać stocka, a potem inne. Pamiętaj, że musi być włączone debugowanie. Albo inny sposób, w terminalu wpisz "reboot oem-unlock" żeby wejść w fastboota, podłącz kabel i wgraj recovery programem, który jest przy odblokowywaniu bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zia26
    Niestety gdy próbuję wgrać przez flashify to wyskakuje jakiś błąd.

Mialem identyczny blad, cyan nagle sie rozlazł, padl gps, a podlaczanie kabla nie pozwalalo na tranmsmisje danych z zadnym kompem i urzadzeniem. Wyjalem fizycznie karte pamieci i nagralem na niej inny rom - Axxion, po czym go zainstalowalem ( bootloader i jako zip ). Dopiero po wgraniu innego romu komp zobaczyl telefon, zainstalowal znow sam wszystkie sterowniki i smiga, wiec to wina cyjana niestety. Stalo sie to chyba z tydzien temu, wiec zakladam ze cos sie zaktualizowalo w tle i powstal jakis zamęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też macie niedokładny gps w swoim fonie?

Nigdy mnie to nie interesowało,ale teraz potrzebna byłaby mi nawigacja.

Sam gps jest niedokładny,jeżeli włączę dodatkowo wi-fi lub pakiet danych to pokazuje mi idealnie,no ale przecież nie będę tracił pakietu na nawigacje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Typowy problem. U mnie na żadnym romie nie działa dobrze GPS. No chyba że pod gołym niebem to jeszcze jakoś daje radę. W samochodzie lub nie daj boże w budynku nici z lokalizacją. Nigdy jeszcze nie złapał fixa. Jeśli masz gwarancję to wysyłaj do serwisu LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi