Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś dodać/doinstalować lub zamienić motywy?Nie interesują mnie launchery,bo denerwuję mnie,że działają w tle.

Chodzi mi o te motywy -ustawienia-ekran główny-motyw.

Telefon mam zrootowany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, gravitybox bez powodu przestał mi działać, w pewnym momencie zniknal przezroczysty stausbar i za każdym razem jak wchodzę do gb jest napisane ze nie odpowiada i koniec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Przeinstaluj Xposed i/lub GravityBox'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

aktualnie posiadam LG L9 i zamierzam kupić LG G3 - większość aplikacji jakie mam na L9 chciałbym mieć na G3 - czy najpierw muszę je usunąć z L9 żeby zainstalować na G3 (bo z konta gmail będę korzystał tego samego)? W ustawieniach Google Paly jest coś takiego jak "aktualizuj" telefon - jak to zrobię to wtedy będę mógł instalować aplikacje na G3?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Wystarczy, że zalogujesz się na to samo konto gmail i apki same się pobiorą (jeśli zaznaczysz takiego ptaszka w dodawaniu konta, na pewno znajdziesz). Płatne aplikacje można mieć przeważnie na wielu urządzeniach, także nie masz co się martwić. Tak poza tematem to G2 lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź...

a jakbym chciał tylko niektóre zainstalować to będzie jakiś wybór?

Co się stanie jak przywrócę ustawienia fabryczne w L9, chodzi o aplikacje, będą dostępne w zakładce moje aplikacje na koncie Google Play? I wtedy wybiorę, które bym chciał (płatne też)? Chodzi mi o uniwersalny sposób, taki żeby aplikacje nie przepadły i mógłbym wybrać, które chcę zainstalować - ten sposób ze zmianą telefonu na stronie Google Play w Ustawieniach by to umożliwił?

EDIT:Czy przywrócenie ustawień fabrycznych to dobry pomysł? Bo chciałbym L9 przekazać córce, a aktualnie L9 zamula :/

P.s. G2 - pod jakim względem lepszy. Po drugie nie zamierzam grzebać w sofcie tel. więc G2 miałbym ze starym Androidem, a na G3 Play może wyda "Piątkę"...? Żonie kupiłem G2 mini, przesiadka z Galaxy Trend na taki chyba będzie zauważalna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

W Sklepie Play jest zakładka z aplikacjami które instalowałeś chronologicznie do czasu zainstalowania. Jeśli kupiłeś jakieś aplikacje, to kupiłeś je na swoje konto a nie na telefon, także spokojnie je zainstalujesz. Jeśli byłoby napisane że musisz zapłacić, wtedy logujesz się na kompie przez przeglądarkę na swoje konto i tam już będziesz mógł normalnie zainstalować.

Przywrócenie ustawień fabrycznych to dobry pomysł. Jeśli się zacina to jest pierwsza rzecz którą powinieneś zrobić. Powinno pomóc.

G2 lepszy ze względu na wydajność. G3 ma dużą rozdziałkę i z tego co czytałem to średnio to chodzi. Różnicy w wyświetlanym obrazie nie zauważysz, wystarczy pójść do jakiegoś dobrego marketu i porównać sobie te dwa modele. Serio one prawie niczym się nie różnią. Niby G3 ma wydajniejszy procesor ale w połączeniu z taką (dużą) rozdzielczością daje gorsze wyniki niż G2. À propos aktualizacji do 5.0 to G2 też dostanie Lollipopa. Porównując dalej te modele to G2 niestety nie ma slotu na kartę pamięci, ale jeśli nie trzymasz filmów na telefonie to 16GB w zupełności wystarczy. G2 ma też mniejszy ekran o 0,3'. Wydaje mi się też, że G2 ma lepsze kolory. No i oczywiście G2 tańszy od G3 jakieś 300 - 400zł. Wybór należy do ciebie :) przejdź się i porównaj sobie te modele w jakimś salonie czy markecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vigo

Zgodze sie z poprzednikiem. Sam przesiadlem sie z L9 na G2, uznajac iz nie ma sensu przeplacac za G3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zgodze sie z poprzednikiem. Sam przesiadlem sie z L9 na G2, uznajac iz nie ma sensu przeplacac za G3.

A jak z aktualizacją Androida jeśli kupię tel. nie z sieci i nie będę chciał w nim nic grzebać, masz już Andka 5 bądź będziesz miał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi