Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

Bez brandu w pierwszym kwartale przyszłego roku. Jeśli weźmiesz od operatora to może się przedłużyć nawet rok (!). Jednak jeśli wyjdzie oficjalnie już na G2 Lollipop to można go wgrać przy pomocy KDZ bodajże, nie stracisz gwarancji, będziesz miał najnowszego Androida no i pozbędziesz się syfu operatora - same plusy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupowałbym chyba na raty czyli w jakimś markecie - to tam dostanę "czysty" telefon? I wtedy jak wyjdzie oficjalnie "piątka" dla G2 to tel. sam ją pobierze czy też trzeba przez jakiś program?

P.s. Wracając jeszcze do mojego pierwotnego pytania o przeniesienie aplikacji z LG L9 na nowy tel to żonie zmieniałem tel. z Galaxy Trend na LG G2 mini i podczas podawania konta gmail na G2 mini nie było żadnej opcji aby pobrało aplikacje. Po prosu po skonfigurowaniu tel, wszedłem do sklepu Google na swoje konto, tam miałem "Wszystkie aplikacje" i instalowałem po kolei te co chciałem.

Edytowane przez Mr.Pelisa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

Żeby pobrało aplikacje trzeba mieć włączoną opcję (nie pamiętam jak się dokładnie nazywała) "Pobierz kopię zapasową na telefon" albo jakoś tak. W każdym razie nie było napisane bezpośrednio "Pobierz uprzednio zainstalowane aplikacje" lub coś w tym stylu.

Jeśli kupisz w markecie na raty to dostajesz telefon z czystym softem bez jakichkolwiek śmieci operatora, ale dla pewności możesz zapytać sprzedawcy czy telefon posiada jakiś brand.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Dalby mi ktos rade powiedziec jak zmienic dymki sms, co pojawiaja sie jak przyjdzie sms? Nie chodzi mi o aplikacje GO PRO SMS . Mam zrobionego roota ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

Jeśli używasz oficjalnej aplikacji SMS to owszem, da się jednak jest to zadanie dla zaawansowanych użytkowników którzy wiedzą co i jak (dekompilacja aplikacji, zamiana, kompilacja). Raczej tego nie ogarniesz, więc nici z pomysłu. Ewentualnie jakieś motywy chociaż wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi