Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Wena

Jeśli chcecie pozbyć się zainstalowanych aplikacji bez roota, jest sposób, w prawdzie nie znikną całkiem, więc jakiś ułamek pamięci dla nich pozostaje, ale nie wiele, menadżer pokazuje 0:

Ustawienia - aplikacje - wszystkie - wybieramy nieużywaną aplikację, której nie chcemy np. Finanse - wymuszamy zatrzymanie - czyścimy dane - po prawej pisze odinstaluj aktualizacje, robimy to - po odinstalowaniu opcja ta zmienia się na wyłącz (wykorzystuje 0,00B, znika w menu...) - Gotowe.

W każdej chwili apkę możemy ponownie włączyć. A jeśli chcemy je całkiem z systemu wykurzyć pozostaje root ;) Chyba, że ktoś znajdzie inny sposób.

Mam jeszcze szybkie pytanie, chłopaki - ktora przeglądarka Opera Mini czy Opera Mobile? :)

Edytowane przez Wena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie ze mobile. Wiecej mozliwosci (np. Flash) oraz stronki wygladaja bardziej "komputerowo".

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wena
Oczywiscie ze mobile. Wiecej mozliwosci (np. Flash) oraz stronki wygladaja bardziej "komputerowo".

Dzięki ;) no to instaluję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie na temat BL. Gdzie dokładnie znaleźć czy BL jest odblokowany? Podobno po wejściu do menu serwisowego jest milion opcji i brat nie wie gdzie to znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pekin

w tym modelu bez względu na sieć jest zablokowany. to lg blokuje. jak zresztą w większości nowych telefonów jeśli dobrze mnie poinformowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Mam pytanko co do obsługi flasha w przeglądarce. Fabrycznie telefon nie ma zainstalowanej aplikacji tak? Czy jest możliwość zaistalowania takiej aplikacji jakiegos pliku ? Jeszcze pytanko dotyczące USB a dokładniej czy ten LG L9 posiada Host USB czy inaczej USB OTG ? chodzi mi czy można do telefonu poprzez odpowiednią przejsciówkę podłączyć przykładowo pendriva ? Z góry dziekuje za odp. Pozdrawiam! Miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pekin

Ma flasha pod nowości :) nie trzeba nic instalować. Co do przejściówki to nie wiem ale sam jestem bardzo ciekaw.

Tapnięte z L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
batik

Czy macie też problem z połączeniem głosowym ? Przy wprowadzeniu np komendy głosowej przy "pisaniu smsa" pojawia mi się komunikat "Problem z połączeniem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

apropo zdefiniowanej wiadomości, proponuję gosms, a potem w nim kiedy otworzy sie watek wiadomości, prawy przycisk, szybka wiadomość. Czy udało wam się poprawnie skonfigurować app2sd? U mnie nie widzi karty sd :/ link2sd rozpoznał partycje ext2 ale nie przenosi dodatkowo pobranych danych powiązanych z aplikacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi