Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

invit

uważaj z app2sd. Na HTC WF tak nim namieszałem, że nie dało się nic zainstalować ani zaktualizować :/

Mam problem ze stroną weeb.tv na L9. Może ktoś z was ogląda kanały tv przez ten serwis? Próbowałem na czystym systemie, potem zrobilem upgrade flasha do najnowszego a następnie downgrade do 10.3. W każdej z tych konfiguracji player nie działa.

A tak w ogóle jeżeli chodzi o flasha to czy powinny mi działać np. gry flashowe na stronie armogames.com? bo nie działają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wena
    Czy macie też problem z połączeniem głosowym ? Przy wprowadzeniu np komendy głosowej przy "pisaniu smsa" pojawia mi się komunikat "Problem z połączeniem".

Musisz być połączony z internetem.

*Tapnięte z L9.

---------- Post dołączono o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Chciałam wysłać mmsem filmik, a tu zonk... nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apropo zdefiniowanej wiadomości, proponuję gosms, a potem w nim kiedy otworzy sie watek wiadomości, prawy przycisk, szybka wiadomość.

Co się dzieje ze standartowa aplikacją? Czy sms odbierane są na jednej i drugiej aplikacji, ktoś to przećwiczył?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak smsy będą otwierane na obu, jeśli chcesz tylko GoSMS żeby działała to musisz wyłączyć powiadomienia w ustawieniach aplikacji standardowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

wcześniej widziałem opcję, a teraz za nic w świecie nie mogę jej odszukać. gdzie można ustawić procentowe wyświetlanie baterii w opcjach?;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XQS
    uważaj z app2sd. Na HTC WF tak nim namieszałem, że nie dało się nic zainstalować ani zaktualizować :/

Mam problem ze stroną weeb.tv na L9. Może ktoś z was ogląda kanały tv przez ten serwis? Próbowałem na czystym systemie, potem zrobilem upgrade flasha do najnowszego a następnie downgrade do 10.3. W każdej z tych konfiguracji player nie działa.

A tak w ogóle jeżeli chodzi o flasha to czy powinny mi działać np. gry flashowe na stronie armogames.com? bo nie działają :)

Napisałem Ci tutka jak oglądać weeb.tv w XBMC ;)

Edytowane przez XQS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wcześniej widziałem opcję, a teraz za nic w świecie nie mogę jej odszukać. gdzie można ustawić procentowe wyświetlanie baterii w opcjach?;p

Ustawienia>Oszczedzanie energii>na samym dole zaznaczasz ptaszkiem opcje Poziom baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wena

Słuchajcie mam takie 2 pytania:

1. Zainstalowałam grę Angry Birds Star Wars, wiem, że jak nie jest się połączonym do neta lubi się wyłączać, bo na reklamach producent zarabia, ale w na pewnym poziomie gra się zawiesza i wyłącza (byłam podłączona z wifi, problem występuje za każdym razem)nie wiem czy to przez aktualizację 10e, mam nadzieję, że to jednak wada gry?

2. Chodzi o aplikacje, które mają dostęp do usług płatnych. Mam takie dwie, Sygic i Avasta, jeszcze mi się to nie zdarzyło, ale wiem, że są takie przypadki, że one same wysyłają dość kosztowne smsy bez wcześniejszego zapytania, można to jakoś kontrolować czy trzeba taką apkę wywalić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janisz

ad 2 - LBE Privacy Guard

pozwala kontrolować każdą aplikację

można miedzy innymi zablokować poszczególnym aplikacjom możliwość wysyłania SMSów, czy dostępu do kontaktów

wymaga jednak roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Właśnie pobrałem ww apke. Mam prośbę, jakbyś skrobnął na priv, a może tutaj sie nikt nie przyczepi, jak ustawić aby fona nie poblokować :D

P.S. Świetny program do blokowania wszelkiego info pobieranego przez rożne apki z naszego fona. Właściwie to nie ma co opisywać, prosty w obsłudze. Tylko trzeba mieć świadomość co blokujemy :D

Edytowane przez mad3ros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi