Skocz do zawartości
Pekin

[LG L9] Pytania i problemy: Aplikacje, obsługa softu, ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

janisz

niestety nie będę mógł ci pomóc, bo apki używałem na motce, do której nie mam teraz dostępu, a na LG nie mam roota, jednak jak piszesz jest bardzo intuicyjna w obsłudze i ewentualne niepożądane zmiany dość łatwo cofnąć, a najlepiej zmieniać uprawnienia tylko znanym sobie aplikacjom i nie ingerować w apki i procesy systemowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mad3ros

Dokładnie tak zrobiłem. Ileż to apek miało dostęp do przeróżnych danych. Jedno klikniecie i blokada jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wena
ad 2 - LBE Privacy Guard

pozwala kontrolować każdą aplikację

można miedzy innymi zablokować poszczególnym aplikacjom możliwość wysyłania SMSów, czy dostępu do kontaktów

wymaga jednak roota

No właśnie roota nie mam, bo mam wersję softu 10e. Kurde...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mad3ros

Spokojnie. Poczekaj na roota i instaluj apke. Że ja wcześniej o niej nie wiedziałem :D

P.S. Nikt nie chce sprzedać LG L9 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No właśnie roota nie mam, bo mam wersję softu 10e. Kurde...

A nie da sie zainstalować starszą wersje softu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wena

Wolę się w rooty i inne nie bawić, bo znając życie na pewno coś zepsuję :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, wystarczy tylko robić to co jest w tutkach i telefonu nie uceglisz. Zawsze dwa razy czytam dopiero robię, a jak mimo to coś nie pójdzie to wszystko da się naprawić :)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wena

Ja mam pecha, więc wolę nie próbować ;) Nigdy tego nie robiłam, nie znam się i w ogóle :D zaraz coś pójdzie nie tak i gwarancja też przepadnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem Androida i chciałabym prosić o pomoc w wyborze aplikacji. Potrzebuję dobrego odtwarzacza (pewnie poweramp), czegoś do obsługi forów, odtwarzacza video, przeglądarka (Opera mobile czy mini?) i innych aplikacji, które Waszym zdaniem są niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pekin
Jestem nowym użytkownikiem Androida i chciałabym prosić o pomoc w wyborze aplikacji. Potrzebuję dobrego odtwarzacza (pewnie poweramp), czegoś do obsługi forów, odtwarzacza video, przeglądarka (Opera mobile czy mini?) i innych aplikacji, które Waszym zdaniem są niezbędne.

Do muzyki poweramp, tapatalk do for, mc video Player do filmów, opera mobile do Internetu, inne must have dla mnie to nova prime launcher, tesla led, quickpick, facebook ;p, dysk Google, camera zoom fx, rozkład pkp, transportoid, obsługa konta bankowego, tłumacz Google, exdialer, go sms pro. O resztę pytaj konkretniej bo nie chce mi się pisać wszystkiego :) też wam forum w przeglądarce komputerowej nie działa?:/

Tapnięte z L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi