Skocz do zawartości
XQS

Naprawa przerywającego dzwięku w Poweramp L9

Rekomendowane odpowiedzi

XQS

Witam !

Przeczytałem że niektore osoby mają problem z dźwiękiem w L9 w aplikacji Poweramp. Dźwięk zaczyna przerywać gdy podczas słuchania muzyki wyłączymy ekran. A w standardowym odtwarzaczu takiego błędu nie ma.

Wiec:

1. Otwieramy Powerampa

2. Ustawienia -> Silnik dźwięku -> Zaawansowane narzędzia -> Rozmiar bufora dźwięku i zmieniamy na: Duży (+250)

Ustawienia:

aDJBSzz.jpg

Silnik dźwięku:

02zjFoz.jpg

Zaawansowane narzędzia:

wNIHk9i.jpg

Dźwięk już nie powinien przerywać.

Edytowane przez XQS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy komuś udało się rozwiązać ten problem w inny sposób? u mnie niestety nie działa ani +250 ani +750 ani priorytety dla aplikacji, rozkładam ręce po prostu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem tak samo i problem zniknął. Dodatkowo zwiększyłem priorytet.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem to co w tutku, zwiększyłem priorytet, a czasami mam problem z tym, że odłączam mi słuchawki. Nie wiem czy to nie ma coś wspólnego z ostrzeżeniem o głośności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kosi_

Ja mam kupionego powerampa, ale na L9 to porazka, nawet przy wszystkich ustawieniach itp. jest slabo. Rozwiazanie? Ja zrobilem roota, zainstalowalem beats audio, przetestowalem ok. 10odtwarzaczy i bezwzglednie najlepiej brzmi n7player.

Wiem ze to kwestia subiektywna i pewnie maja na to wplyw przedewszystkim sluchawki. Ja mam seinchaisery x100II i dla mnie jest to optymalne jak narazie rozwiazanie. Na galaxy s najlepiej brzmial poweramp stad go kupilem. Jednak LG nie przylozylo sie do dzwieku, ale mam nadzieje ze to kwestia optymallizacji sterownikow skoro na beats audio jest lepiej. W galaxy S tez bez voodoo sound bylo slabo :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie za tutorial, pomógł mi rozwiązać problem. Co ciekawe, dźwięk zaczynał przerywać tylko po wygaszeniu ekranu, jak słuchałem muzyki korzystając jeszcze w inny sposób z telefonu to było OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam od roku Powerampa. Używałem go na HTC Wildfire bez problemu (Froyo). Niedawno przesiadłem się na LG L9 i przy wyłączonym ekranie jest problem z przerywaniem dźwięku. Wszystkich ustawień próbowałem. Wychodzi na to że nie przerywa tylko jak mam wyłączony equalizer. Testuje teraz MusicPro. Jak na razie jest bardziej funkcjonalny niż poweramp. Jakość dzwięku porównywalna. Potestuję kilka dni jeszcze i jak nie będzie problemu to zakupię...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bface

A mi się wydaje, że mam uszkodzone gniazdo słuchawkowe...chyba że ktoś mi pomoże bo mam ten telefon od niedawna i może coś poprzestawiałem. Otóż po podłączeniu słuchawek mój odtwarzacz wariuje. Sam pauzuje i zmienia utwory, dźwięk jest jak ze studni i nie pomagają żadne ustawienia. Najpierw zacząłem się bawić odtwarzaczem google play i myślałem , że to z nim jest jakoś problem. Na stockowym odtwarzaczu przynajmniej nie przełącza i nie pauzuje utworów natomiast nie da się tego słuchać, dziwne echo i zniekształcony dźwięk. Poweramp to już totalna porażka. TuneIn Radio przy podłączonych słuchawkach w ogóle nie buforuje a ikona zaczyna migać i w końcu program się wyłącza. Podłączałem trzy różne zestawy słuchawek i na każdym jest to samo. Bez podłączonego zestawu słuchawkowego wszystko działa jak należy. W czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłącz słuchawki które masz w zestawie i sprawdź czy też tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bface

na słuchawkach z zestawu jest ok...więc dlaczego inne słuchawki mi nie działają? Jakie należałoby dokupić słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi