Skocz do zawartości
XQS

Naprawa przerywającego dzwięku w Poweramp L9

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam słuchawek Creative EP-630 i grają dobrze, więc chyba to nie tak, że trzeba mieć jakieś specjalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nei działają słuchawki douszne dołączane do Sony Ericssona i Samsunga na L9. Natomiast na nausznych SONY MDX-300 wszystko działa jak należy. Tam chodzi coś ze złączem ale nie jestem specjalistą więc nie umiem tego wytłumaczyć. Zwykle słuchawki kupione w sklepie powinny działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

Słuchawki stockowe producentów mają przeważnie mikrofon, czyli dodatkowy styk na mini jacku.. można to wizualnie zauważyć. Przez to słuchawki innego producenta niż telefon mogą nie funkcjonować poprawnie (zdarzają się wyjątki), słuchawki innych firm (Creative, Sony, SoundMagic etc.) mają standardowe styki więc są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami telefonów wyposażonych w wejście mini jack.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dokładnie o to chodziło... ale słuchawki od LG z pudełka też przecież mają mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

Prosty przykład: części samochodowe od Forda nie pasują do Hondy mimo, że to ta sama część. Telefony LG mają inaczej skonstruowane płyty główne niż np. Samsung to wystarczy aby słuchawki nie działały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bface

dziękuję za obszerne wyjaśnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poweramp vs. Beats Audio - który program lepszy na naszego fona? z tego co wyczytałem to tylko te są najlepsze jeśli chodzi o L9 - czekam własnie na przybycie moich słuchaweczek scullcandy full metal i chciałbym jakieś Wasze opinie wyczytać który program lepiej dobrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wujas

Z tego typu słuchawkami, idącymi w pseudoszpan, a nie jakość dźwięku to obojętnie co zainstalujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XQS
    Poweramp vs. Beats Audio - który program lepszy na naszego fona? z tego co wyczytałem to tylko te są najlepsze jeśli chodzi o L9 - czekam własnie na przybycie moich słuchaweczek scullcandy full metal i chciałbym jakieś Wasze opinie wyczytać który program lepiej dobrać ;)

PowerAMP to program do odtwarzania muzyki. BeatsAudio to sterownik dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

PowerAMP posiada własne sterowniki dźwięku o wiele bardziej zaawansowane niż Beats Audio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi