Skocz do zawartości
Gie

Zestaw słuchawkowy Bluetooth do Sony P

Najlepsza słuchawka cena/jakość  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Najlepsza słuchawka cena/jakość

• SONY ERICSSON VH-410
        2
      • Plantronics M25
        1
      • Plantronics M55
        1
      • Plantronics M155
        1

Rekomendowane odpowiedzi

Gie

Witam.

Wybieram słuchawkę do telefonu Sony P, poczytałem troszkę o słuchawkach i jak zwykle, "co osoba to opinia". Nie mam doświadczenia ze słuchawkami bluetooth, będzie to moja pierwsza. Zastanawiam się nad kupnem słuchawki dedykowanej do Sony :

SŁUCHAWKA BLUETOOTH SONY ERICSSON VH-410 koszt około 65zł z wysyłką

SONY ERICSSON VH410 BLACK VH-410 FVAT 23% (2784634305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Słuchawka Bluetooth Plantronics M25 koszt około 105zł z wysyłką

Plantronics M25 - najdłuższy czas działania WWA (2791946194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Słuchawka Bluetooth Plantronics M55 koszt około 130zł z wysyłką

[email protected] SŁUCHAWKA BT PLANTRONICS M55 CZUWANIE 5MIES.FV (2805285713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Następnie jest Plantronics M155, gdzie koszt wynosi około 176zł i raczej nastawiam się na kupno słuchawki troszke tańszej.

PLANTRONICS M155 BIAŁA Bluetooth iPhone Galaxy Kce (2792975400) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W razie gdybym namieszał i podana słuchawka nie jest do Sony P proszę zwrócić mi uwagę :) Dodatkowo chciał bym dodać, że słuchawka powinna być oryginalna, fabrycznie nowa z gwarancją oraz z możliwość wystawienia faktury przy zakupie online :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gie

Z pośród wyżej wymienionych, kupiłem słuchawkę VH410 i muszę powiedzieć, że nie jest to najlepszy wybór. Słuchawka posiada jedynie funkcje odbierz/odrzuć, ciszej/głośniej. W słuchawce dobrze słychać rozmówcę, jednak z drugiej strony u rozmówcy bardzo szumi.

Ogólnie odradzam kupno słuchawki VH410, lepej dorzucić do M55. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam SONY ERICSSON PV 720 i w poprzednim telefonie Samsung Omnia działała bardzo dobrze, a w Xperi P mam dokładnie takie same obiawy jak Ty. Może to nie jest wina słuchawek tylko telefonu? Ma ktoś jakieś spostrzeżenia na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MarqSz

Nie napisałeś do czego ma być ta słuchawka. Bo jeśli ma być stereo do muzyki, to MW1 lub Samsunga HS3000. Jest jeszcze coś takiego jak "multipoint", jeżeli chcesz używać dwa telefony na raz. Wymienione przez Ciebie wcześniej tego nie mają.

[REVIEW] Sony MW1 - Smart Wireless Headset pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam słuchawkę PLANTRONICS M55 i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi