Skocz do zawartości
piter1225

ROM Oficjalny CM10 dla HTC One S

Rekomendowane odpowiedzi

m-a-d

Oki zgoda nie zauważyłem slowa "Sense" co nie znaczy, że ciężar tej czynności mnie przytłacza... A może jakieś twórcze sugestie na problem zawarty w moim poscie? Objaśniam, że chodzi mi o odpalenie działania funkcji OTG w tym sofcie. Co za tym idzie zmiany kernela jeśli dobrze rozumiem. Czyli na jaki?

Edytowane przez m-a-d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qrzy

No raczej. ;)

Zwyczajnie wyszukaj kernel dla ROM'ów AOSP wspierający OTG. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-a-d

W tym sęk, że wszystkie próby kończą się zawieszeniem telefonu. Nie chce działać na żadnym kernelu z xda. Działa tylko na standardowym CM...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qrzy

A wykonujesz erase cache po flashowaniu kernela?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-a-d

Tak, za każdym razem przez fastboot...

Poważnie? Nikt nic nie wie, żadnych pomysłów nic?

Edytowane przez m-a-d
    Bo tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, a czy na tym CM10 nie będzie występować bardzo częsty problem z przeskakiwaniem ekranów ? Chcę kupić ten tel, ale boję się, że i mój tel do dopadnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-a-d

Witam. Posiadam ten telefon już dość długo i na żadnym sofcie jaki miałem (mam na myśli stock,viperOneS i aktualnie CM) nie było takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ogromny problem... Zaktualizowałem CM w moim One S-ie do wersji 10.3 i podczas restartowania telefonu pojawił się bootloop. Próbuję wgrać stockowy rom poprzez RUU, ale nic z tego nie wychodzi - zawsze wyskakuje błąd, nie widzi obecnej wersji romu, a kiedy mimo wszystko idę dalej, to podczas 'aktualizacji sygnatur' wywala error i nie kończy aktualizacji romu. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, ewentualnie skierowanie do odpowiedniej metody przywrócenia życia mojemu HTCkowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Masz s-off? A jeśli nie, to czy wgrałeś boot.img?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, przyznaję się, że dopiero zaczynam swoją przygodę z tym telefonem i początkowo nie wgrałem boot.img, ale teraz po wgraniu go poprzez fastboota, nie mogę wyjść z tego trybu na telefonie. Każda próba rebootowania lub po prostu wyłączenia i włączenia ponownie kończy się powrotem do menu fastboot. Co z tym fantem zrobić?

Dodam jeszcze że za każdym razem kiedy próbuję zrobić aktualizację przez RUU (wydaje mi się że używam dobrej wersji), wywala mi error w momencie weryfikacji sygnatur - co konkretnie to oznacza i czy mogę to jakoś pchnąć dalej?

EDIT: Do niedawna moją główną słuchawką był LG Swift Black i istniała w nim cudowna możliwość flashowania systemu od podstaw poprzez fastboota (można było wgrać dowolną oficjalną wersję systemu). Czy taka opcja tutaj istnieje? Wgrywanie OSa przez RUU wydaje mi się do tego zbliżone, jednak kiedy używam komendy getvar version-main, niestety pojawia mi się puste pole i nie wiem jaki z dostępnych romów wybrać :(

Pomożecie jakoś? Bo póki co, mam (dopiero co kupiony) uwalony telefon i chciałbym go jakkolwiek uruchomić, już mniejsza z tym na jakiej wersji systemu...

Edytowane przez gop1986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi