Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość włączenia w togglach synchronizacji on/off? Bo kilka jest dla mnie zupełnie zbędnych a tego nie ma. Bo jak mam ręcznie wchodzić w każde konto to się potne. Ew jakąś appke ma ktoś na synchro on/off?

Wysłane z SGS II

Edit: Jak bateria po kilku cyklach? wytrzyma z 15h normalnego uzytkowania?

Edytowane przez sztywnepalce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O przełącznik w status barze trzeba pytać autora romu, tak jak mówisz szybciej znajdziesz apke która to zrobi, dla przykładu widgetsoid.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z włączaniem danych po sieci na tym romie, raz na 10 się uda włączyć, tak w ustawieniach włączone są i konfiguracja jest ok, ale mimo to nie pojawia sie ikonka na pasku i nie łapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Dziwna sytuacja, u mnie bardzo szybko łapie HSDPA, jedyne co mogę zaproponować to przeszfaszowac jeszcze raz rom, tyle że bez wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

długo sie uruchamia po fleszu? bo tak jakby się przyciął, ciągle logo 'samsung' i mieli, mieli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Tak nawet z 10 min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hexpl

Niestety, nie mogę polecić tego romu. Mimo wszystkich fajnych ficzerów, bateria jest do poprawy. Nie wytrzymuje nawet 10h (przy lekkim zużyciu), a do tego ekran blokady lubi się na chwilę zawiesić czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o ekran to nie wina tego romu tylko ogólnie wszystkich romów na bazie XXSLJ, po prostu samsung skopał sprawę, nie długo ma wyjść nowa wersja także luzik, pewnie poprawią. A co do baterii to tak trzeba przyznać że trzyma dużo gorzej w porównaniu do NeatRom ICS ale nie ma się co dziwić, przecież to rom na bazie wycieku a nie oficjalny, wyjdzie oficjalny to wszystko się ustabilizuje :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cień

jak i jakim programem podkrecic ten romik? bo mam setcpu mimo ze podkrecam 1200/1200 to roznie czasem 800 500 dziala nie dziala caly czas max naq max

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dziala na max bo masz inny governor ustawiony, ale to nawet dobrze ze tak nie masz bo sobie procesor skaluje na taką częstotliwość jaką potrzebuje i oszczędza baterie ale jesli jesteś uparty i chcesz na max to ustaw governor performance, wtedy cały czas fon na maxa będzie chodził ale bateria długo nie wytrzyma. A aplikacje do podkręcania to np. / setcpu, systune, no frills itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi