Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten rom poosiada AllShare, po instalacji nigdzie nie mogę znalesc :/

Edit:

Znalazłem w zakładce komunikacja>Urządzenia w pobliżu ale jest ta funkcja nieaktywna pomoże ktoś?

Edytowane przez patryk374

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz i Sflaszuj paczke removed apps, masz w pierwszym poście. Ewentualnie możesz sobie wyciągnąć samą apkę z paczki.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakaś alternatywa do bln w tym romie czy tylko jedna ewentualność żeby zmienić kernel na wspierający bln..? Ale czy w ogóle mozna zmienic kernel żeby działał rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

w systemie masz cos takiego jak powiadomienia przez podswietlanie przyciskow . KOlejna sprawa nie masz za wiele mozliwosci co do kernela :D stock prawie stock phil czy jakos tak o dormanix strasznie zbugowany :D . BLN hmm sadze ze jest to tak samo zbedne jak crt on off :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up gdzie taka opcja. Bateria nawet dobrze trzymie juz pojad 6h urzytkowanie 2h wlaczony ekran prawie ciagle wifi gg itp 62% wiec jie jest zle

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

wyswietlacz ostatnia opcja . informowanie przez migotanie czy jakos tak telefon zostal w samochodzie dla tego na ta chwile dokladnie nie powiem jak sie to nazywa . ALe to tam jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki 'nemcio' nie wiedzialem że JB ma coś takiego. W ogóle mało wiem. Co do crt tez nie lubie. chwilowy bajer, ale z czasem wkurza w nocy bo mruga. A tej funkcji poszukam bo czasem dobrze zeby informowalo ze sms. Bo te ciagle spogladnie w telefon czy przegapilem powiadomienie juz mnie meczy. I jedna rzecz poza wieszajacym sie czasem ekran blokady. Multi window nie mozna edytowac tych ikon na tym pasku, to jest jedna z tych rzeczy ktora nie działa czy tylko u mnie tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

multi w.... dziala jak bys czytal orginalny watek wiedzialbys ze jest patch do tego :D jest tez nowa wersja aio 3.95 i dziala wszystko cudownie szybko :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozliwe, aż taki obyty nie jestem. Atej obcji nie znalazlem gdzie wyswietlacz. Trzeba jakis mod czy moze wersja lite ma usuniete?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

ostatnia opcja w wyswietlaczu powiadomienie w formie migotania swiatla :D hmmm . Wiesz tez ma ten rom :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi