Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

@up ja ostatnia opcje mam aut dostasuj tonacje ekranu nie ma nic o klawiszach?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aresss

witam. może to już było. czy przy pierwszym uruchomieniu też wam stawal na logu samsunga na dłuższy czas po czym gasnął i od początku? jeśli tak to jak to obeszliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki 'nemcio' nie wiedzialem że JB ma coś takiego. W ogóle mało wiem. Co do crt tez nie lubie. chwilowy bajer, ale z czasem wkurza w nocy bo mruga. A tej funkcji poszukam bo czasem dobrze zeby informowalo ze sms. Bo te ciagle spogladnie w telefon czy przegapilem powiadomienie juz mnie meczy. I jedna rzecz poza wieszajacym sie czasem ekran blokady. Multi window nie mozna edytowac tych ikon na tym pasku, to jest jedna z tych rzeczy ktora nie działa czy tylko u mnie tak jest?

Nie ma bln. Trzeba czekać na źródło od samsunga i dopiero na custom kernels.

Nie musisz nic aktualizować. Wystarczy wyłączyć multiwidmows (albo z opcji albo za pomocą toggles) potem reboot telefonu i włączasz opcje multiwidnows. Od teraz możesz edytować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tylko wkurza to ze jak wejde do jakies aplikacji i nacisne home to przenosi na domysl ekran zamiast na ten ktrom jest ta aplikacja strasznie mnie to irytuje ;/ da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fix pomógł co nemcio wskazał do multi window . A tej opcji powiadomień brak jak juz wspomniane wczesniej że obcji w wyswietlacz nie ma. Może gdzies indziej lub jakis mod jest do tego romu. Wiecej śmiecić nie bede forum. Swoją drogą ciekaw jestem jakie fajne rozwiazana kryje nowy android. Bo wszystkiego napewno nie znajde. Szukam jak potrzebne albo przypadek. Fajne byly by takie wszystkie rzeczy i problemy z wyjasnienem w jednym miejscu. Bo cale forum czytać to bardzo duzo czasu a użytecznych info 2% lub mniej. Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazi
    Mnie tylko wkurza to ze jak wejde do jakies aplikacji i nacisne home to przenosi na domysl ekran zamiast na ten ktrom jest ta aplikacja strasznie mnie to irytuje ;/ da sie cos z tym zrobic?

Podałem wcześniej linka do moda który spowoduje że jak wcisniesz home button to nie powróci do domyślnego ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up tylko ja tamtymod wrzucilem to tel strasznie lagowal i projekct butter zanikl wiec odpada

Jak wyciesze dzwiek lub dam wibracje to jest dzwiek przy odblokowywaniu telefonu jak to tez uciszyc?

Edytowane przez mooocny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d0N

Mi łapie bootloopa po wgraniu moda, który był podany w trakcie dyskusji. v.3.95, Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mol

Ja mam problem z backupem. Jak wykonać backup "po staremu"?

Folder z backupem zamiast 1gb ma raptem kilka mega ;-( a chyba reszta jest w 2 katalogu "blobs"?

Czy jest jakiś nowszy kernel? Czy można stosować krenel SIYAH?

Mam wrażenie że coś jest nie tak z czcionką - nie jest wygładzona (brak AA?).

Nie mogę dobrać się do powiadomień automatycznych SMS (gdy chce kogoś dzwoniącego odrzucić)

Dodam na koniec robiłem format system, dalvik i cała resztę wg. instrukcji ;-)

Rom całkiem fajny ... czekam na poprawki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Co do backupu to też mam tak jak ty, i tak jak mówisz reszta jest w folderze blobs. Troszkę to recovery inne jak z siyah czy dorimanx kernel i przez to pewnie te lekka zmiana, ważne jednak że wszystko ładnie przywraca także jest cacy :D

Co do kernela to niestety musisz zostać na tym co jest, siyah nie będzie działał na tym romie.

Co do czcionki to zobacz tą z linku poniżej, ja używam takiej i jest super czytelna i elegancka :)

http://db.tt/UGJde2r8

Edytowane przez grzesiek1945

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi