Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb samochodwy z tego co mi się wydaje mam wyłączony, sprawdzałem w nim. A simlocka też dostałem po instalacji, ale w google play ściągnąłem program, wpisałem numer kart i zapłaciłem 8,5zł i z głowy. To jak? Jeżeli nie tryb samochodowy to co to mogąbyć za dźwięki. Wiem, że znajomy miał podobnie w Galaxy S III i wyłączyło się dopiero po instalaćji na nowo systemu. Póki co jest to na tyle irytujące, że przeszedłem na Nova Launcher i tutaj nic nie "gada" gdy przewijam pulpity

ps. Jakby co to już udało mi się rozwiązać problem, Dla innych, powiem, że była to wina wyżej wymienionej paczki MODów w wersji 3.2, aktualizacja do 3.5 naprawiła błąd i usprawniła pracę telefonu.

Edytowane przez telo777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam teraz rom 4.0.4 AOKP + custom kernel (dream) i jeśli zrobię backup w recovery. Chciałbym sobie przetestować ten rom, ale zawsze jak coś instaluje to robie full wipe (odin, repartition) potem cf kernel i dopiero instaluje. To czy jeśli ten rom by mi sie nie spodobał i chciałbym wrócić do swojego to czy po zrobienu znowu full wipe z powrotem do cf kernel będę mógł przywrócić swój rom z backup'a z pełną kompatybilnością i jego składem?

Co z plikami na karcie SD do aplikacji (jak data itp) bo przy formacie zawsze ją czyszcze. Da się zrobić ich backup?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że ROM jest deodex skoro MOD z MultiWindow działa?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak nawet w pierwszym poście pisze fully deodexed :P

Na razie testuje i jest nawet ok jak na wyciek :P Czekam aż Samsung wyda doskonałego JBna :P

Multiwindow ma dużo więcej aplikacji niż te oryginalne co Samsung dawał ale nie wszystkie działają poprawie albo wgl. wywala aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ładuje mi zdjęć z karty pamięci, chodzi o galerie, co poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Wejdz w ustawienia, menadzer aplikacji nastepnie znajdz galerie i wyczysc jej dane oraz ustawienia. Tak samo znajdz przechowywanie multimediow i wyczysc ustawienia

Edytowane przez djmalag

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Teraz nie ma nic, brak elementów gdy wchodzę w galerie, wcześniej pokazywało tylko zdjęcia z pamięci wewnętrznej :(

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png Odpowiadając na post poprzedzający, nie cytujemy go. Zwrot "@up" wystarczy.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Nic nie dygaj, to tak dziala. Teraz przez pare godzin bedzie sie ustawiac. Daje ci gwarancje ze nic sie nie usunelo z plikow twych:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej mam 0 obrazów, nie robiłem full wipe mając wcześniej wyciek od samsunga, ale to chyba nie powinno wpłynąć na ładowanie się obrazów w galerii, gdy wejde w menadżer są, ale co to za robota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Czasem sie przywraca dłuzej, robiłem to juz pare razy i zawsze wracaja pliki do galeri. Wyłacz i wlacz fona może przyspieszy to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi