Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

maver66

Polecam 4.10 Regular żadna wersja wyższa nie trzymała tak dobrze jak ten.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cze. Ma ktoś najnowszą wersję romu na DB? 50kB/s z serwera twórcy to jakaś porażka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak szukałeś na xda to był mirror i tam szybko szło. Ja wczoraj ściągnąłem wersję 5.5 i normalnie szło ale z tego drugiego linku

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

@slaweczek

Dzięki apka działa elegancko ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweczek

Dla chętnych i odważnych :) chciałem zaprezentować nową animację systemową.

(choć ostrzegam, że jakość jest okropnie kiepska... nagranie zgubiło masę cennych klatek, przez co na filmie animacja wygląda na ociężałą i mało interesującą. W rzeczywistości chodzi płynnie, nie zamula telefonu i jest chwilami mega interesująca (kwestia gustu) .

Ogólnie mówiąc animacja wprowadza nieco świeżości w przejściu między oknami np w menu ustawienia, otwieranie aplikacji np kontakty, wszelkie wyskakujące okienka itp...

Animacja testowana na NEATROM 5.5 w wersji S4toggle, jednak powinna bez trudu chodzić również z modem 23 toggle.

LINK DO INSTALKI

Instalacja jak każdy zip poprzez recorvery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg was porównując NeatRom do Omegi v24 to który Rom wypada lepiej ? Pod względem szybkości to Neat jest bezapelacyjnie szybszy to wiem a pod względem oszczędzania baterii ? Ja testowałem oby dwa Romy w antutu. Na obydwóch miałem ten sam kernel Apolo 4.9 Extreme V1, tak samo skonfigurowane w Apolo Configurator (Sio , SmartassV2 i obniżone napięcia), oraz te same ustawienia systemowe jak i zainstalowane aplikacje. No i Neat Uzyskał o ponad 1000 pkt Więcej niż omega a dokładnie Neat miał 8443. Omega miała mniej punktów przez to że jest oszczędniejsza czy przez to że po prostu ma "taki urok", jest ociężała? Wogóle omega przy różnych ustawieniach Governora nie miała wielu punktów w benchamrku jedynie performance dało jej wynik taki jaki ma stock z fabrycznym kernelem. I jaki macie czas działania wyświetlacza na jednym cyklu ładowania w NeatRomie ?

Mnie tam punkciki nie kręcą, opisuje tylko to co zaobserwowałem i jak chce się dowiedzieć jak to jest pomiędzy tymi dwoma Romami ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

neat na zwykłej baterii ekran świeci do 5 godzin. Deafult owe ustawienia apolo. 3h rozmów, włączone pakiety wspierane automagic

Mentalnie Mazniete Mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na wersji 5.5 kiedy chwycę pasek notyfikacji na środku ekranu i powoli zsuwam w dół, to pokazuje się power menu, czyli to co jest po przytrzymaniu przycisku power.

Kiedy pasek notyfikacji chwycę gdziekolwiek indziej, niż na środku to jest dobrze. To błąd jakiś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189

Nie to nie jest błąd - to taki mod. Można go usunąć jeśli Ci przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do 5-ciu godzin wyświetlacza z 3h rozmów? nie osiągnę tego chyba nigdy, do 3 godzin nie mogę dociągnąć ( bez danych komórkowych, wifi może z 20%,może z 35 smsów). A ładowanie co 1,5 doby. nie wiem jak inni to robią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi