Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nowy PhilZ kernel 3.75, podaje bezpośredni link do oryginalnego postu z xda, myślę że się za to nie obrazicie:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=35238741

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez grzesiek1945

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    totor
    Panowie nowy PhilZ kernel 3.75, podaje bezpośredni link do oryginalnego postu z xda, myślę że się za to nie obrazicie:

[ROM][CWM][23Nov]JB XXLSJ NeatRomLite/Themed/Full PURE STOCK DEODEX*Hidden GamesApps* - Page 1432 - xda-developers

już kilka razy widziałem podany adres i jakieś tam ustawienia, ale niech mi ktoś powie że wystarczy jak wgram te podane cztery softy przez cwm to wystarczy?? czy bede musiał ustawiać jakieś wartości jak są podane na xda? z tego co sie orientuje to chyba wgrywając te 4 pakiety zrobią to za mnie, średnio z moim angielskim i sobie nie odpowiem:facepalm:

jeżeli one faktycznie poprawiają żywotność baterii to może zrobić w 1 poście jakiś tutek dla średnio ogarniętych jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec21

Sprawdzałem te mody i lipa niby wartości w odpowiednich plikach się zmieniają to mimo niby ograniczenia do 1000MHz procesor i tak śmiga na 1000MHz ma ktoś pomysł czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Exoivo

Czy komus wyskakuje moze taka informacja "radio uzyskal uprawnienia superuser"? Co ona oznacza? Wyskakuje za kazdym razem gdy restartuje telefon. Nie ukrywam ze jest to troche uciazliwe.

Wysłano z Samsung GALAXY S II ☆☆☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wyłącz sobie w apce super user komunikaty, to właśnie komunikat dostępu danej aplikacji do uprawnień administratora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

świetny rom, mam go kilka dni, jednak troszkę mnie denerwuje zawieszanie się w sensie np. lockscreen nie raguje dusze power button jeszcze raz chce odblokować i jest ok, mod 4.02 wgrałem też, nie wiem czy u Was też tak jest czy u mnie coś źle ustawione...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

To znany błąd lockscreena, Sale pewnie naprawi to w kolejnej wersji romu, także warto poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

w nastepnym tygodniu bedzie juz oficjalna wersja JB dla naszych sluchawek . Dla tego powinno byc to rozwiazane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejwid.

Ten rom jest świetny. Wcześniej jechałem na Cyan'ie 10, nie ma porównania. Kilka tylko zalet pierwszych z brzegu : Ramu jest tyle ile powinno, działa radio FM ta normalna aplikacja, ładniej chodzi, bateria lepiej trzyma, aplikacja aparatu bardziej urozmaicona itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego romu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie trzymajcie fajny modzik, zawiera on edytowalne przyciski na pasku powiadomień oraz zieloną bateryjke :)

Link do ori posta:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=35279601&postcount=14399

Link download:

http://depositfiles.com/files/v1ed6108e

Suma kontrolna :

99588c2ec501b05eb97f47187a3db7eb

Nie dodam tego moda w pierwszym poście ponieważ nowa wersja romu pewnie wyjdzie za tydzień lub dwa a ten mod nie będzie kompatybilny z nową wersją ze względu na inną bazę. Simple like that :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi