Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wam skype na neatrom lite?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec21

mam pytanie wie ktoś czym innym niż better battery stats mogę wybadać co powoduje wakelocki i co drainuje baterię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Air push detector ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy widget na pulpicie głównym tego romu jest oddzielną aplikacją czy częścią TouchWizza ?

Bo wystarczy, że wgram inny launcher i już znika z listy widgetów. Nawet jak wgrałem launcher z 4.2 to go nie ma.

A podoba mi się, jest prosty, czytelny i chciałbym go używać z innymi launcherami.

[ATTACH=CONFIG]33002[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tylko w tauchwizz

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

niestety ten widget dzia z TW . Jezeli chcesz jest do tego romu wersja transparentna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Pytanie przed instalacją: mam teraz brandowany (PLUS) 4.0.4 - a sima mam z Play.

Chce wrzucić ten romik i tu pytanie czy mam zrobić tak:

Najpierw wrzucić sobie CWM i zrobić roota. Reset fona - znowu CWM i tam już poniższa instrukcja?

- Pobierz ROM

- Wejdz do recovery

- Zrób WIPE DATA, WIPE CACHE, WIPE DALVIK CACHE i jeszcze w Mounts & Storage zrób FORMAT SYSTEM

- Sflaszuj rom

- Po zakończeniu instalacji restart fona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jak bym wygrał cwm, później plik root, później bezpieczny kernel np dorimanx 5.92, restart fona, później znowu restart do recovery i tam wszystkie wipe i Flash romu. Tak zrób będzie dobrze.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Dzięki - zadziałało. Mam jednak problem z tym romikiem. Chodzi o zdjęcia do kontaktów. W książce są ale w wiadomościach ich nie wyświetla - tylko nazwa kontaktu - a kontakty na bank mają zdjęcie - próbowałem w kontaktach zmieniach "widoczność" kontaktów - żeby pokazywał wszystkie, tylko sim, tylko telefon, tylko konto google i nic nie pomaga. To nie jest mój pierwszy telefon z androidem itd. więc sam już nie wiem co jest zrobione źle. Jak ktoś do mnie dzwoni to foto pojawia się na ekranie - tylko programy sms ich nie widzą (ani wbudowany, ani go sms, ani handcent).

Ktoś ma jakiś pomysł? Romik jest fajny ale ten brak zdjęć przy smsach mnie wkurza :D

EDIT:

Poradziłem sobie - oto sposób dla tych, którzy mają problem:

Kontakty na sim mi nie potrzebne bo mam kopie gdzieś indziej - więc je wywaliłem całkiem i zaznaczyłem wyświetlanie tylko kontaktów "z konta google" - teraz ładnie wszystko działa.

Edytowane przez can5ona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    totor

wszystko było pięknie do czasu, bateria trzymała przyzwoicie a teraz nie trzyma 10h przy średnim użytkowaniu, najwięcej ciągnie ekran 44% ale to nie nowość a później zaraz po ekranie mam jądro systemu 31%, nigdy na żadnym romie tyle nie konsumowało mi bat. o co chodzi? dodam że nic nie dogrywałem czy zmieniałem w systemie od paru dni, czy może ktoś ma podobny problem?

ps.

Postanowiłem wgrać nowy kernel PhilZ 3.75 i mam kolejny problem bo teraz mi wyskakuje że aplikacja TouchWiz zostaje zamknięta i tak w kółko i nic nie mogę zrobić jakaś rada?

Edytowane przez totor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi