Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę połączyć się z komputerem, właczałem debugoanie jak i pamięć masowa usb, na 2 kompach to samo nie rozpoznano usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gego_p

może nieodpowiednie sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejwid.

Panowie, Rom super ale kiepsko działa multi-touch w galerii/przeglądarce internetowej. Może jakiś fix czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lexer

Czy komuś bateria na tym romie działa dłużej niż dzień?

Ładowałem już 3 razy i maks wytrzymuje 24 godziny naprawdę niewiele używany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wyciek bardzo wciąga baterię

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mol

ja mam po 42h mam 68% baterii - powiększonej ... kilka rozmów, troszkę weba lajcik w weekend w tygoniu ładuje co 2 dzień (zostaje 30%).

Wgraj nowszy kernel 3,75

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na tym Romie bateria wytrzymuje ok 4,5 godziny na włączonym wyświetlaczu (wifi + przeglądarka, youtube). Nie wiem czy to mało, czy dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widze ze pytanie o baterie ile trzyma itp. nigdy nei bedzie skonczone...na kazdym romie i na kazdym telefonie bedzie inaczej trzymac. Jedni maja inna konfiguracje tel. albo maja bardziej wyeksploatowana baterie niz inni wiec to bedzie roznie trzymac...co z tego jak ja Ci napisze ze trzyma 5 dni a ktos ze 3 h po prostu rob tak abys mial jak najwiecej % oszczedzaj energie itp wiadomo ze smartfon z takim ekranem jak ktos go uzywa to od rana do wieczora i trzeba ladowac wiec te 4,5 h to jest bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie mogę połączyć się z komputerem, właczałem debugoanie jak i pamięć masowa usb, na 2 kompach to samo nie rozpoznano usb

W ustawiebich usb polaczysz bez problemu. Ja lacze z kompem, tv i bluray. Za kazdym razem widzi i wewnetrzna i zew. Jak tam ci nie pojdzie to moze z romem cos masz. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mógłby ktoś napisać jak się rom sprawuje w dłuższej perspektywie? Jakieś niedociągnięcia, problemy, restary itp?

Mam obecnie SensationRom 4 i pasuje mi i wygląd, stabilność, życie baterii i wydajność. Szukam czegoś na zmianę i stąd pytanie jak to się sprawuje w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi