Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie screeny? jak to wygląda? posiada rom control?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze

Nie moge dla proby wgrac zadnego innego modemu przez CWM.Na innych ROM-ach nie mialem z tym problemu.Musza to moze byc jakies konkretnie pasujace ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy post uaktualniony, wersja Lite posiada dużo więcej modyfikacji, zresztą macie wszytko wypisane także zachęcam właśnie do flaszowania tej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy wersja lite ma usunięte te rzeczy które czynią ją podobnym do s3? Ma na myśli widget pogody, tapety, lock screeny?

Jutro autor multiwindow mod obiecał, że wyda update bo jest jakiś bug z tym jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wgrałem dzisiaj jakieś 2 h temu wersje Lite i wszystko śmiga jak ta lala :) Oczywiście full wipy poleciały przed instalacją.

Są widgety z S3 pogoda itp.Polecam fleszować panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co dokładnie usunięte zostało a wersji lite ? jakie apki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest różnica między Wanam'em a Neat'em w płynności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuje w temacie to autor nie podał co wywalil, podał tylko ze usunął 49 zbędnych aplikacji (znając gościa to wiem ze wywala takie które są naprawdę zbędne, i można je usunąć bez żadnych konsekwencji), także spokojna wasza rozczochrana :) rom jest naprawdę bardzo mocno wspierany także nie będziecie żałować używając go, no i mody w formie aroma instaler, naprawdę rom można sobie dokładnie pod swój gust ułożyć :)

@up

Co do płynności to raczej nie powiem nic konkretnego ponieważ wanama nigdy nie używałem, Romy używają tych samych baz także płynność powinna być bardzo zbliżona. Ja wybieram NeatROM ponieważ wsparcie od sale jest wg mnie pierwsza klasa także trzeba z tego korzystać :)

Edit

Aha zapomniałem dodać, jak chcecie mieć wersję roma z 100 % apkami od samsunga plus dodatki z wersji LITE to na wersję lite flaszujecie paczke Removed apps, to właśnie w niej są właśnie te wywalony apki, tak tylko w ramach wyjaśnienia :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez grzesiek1945

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam....jak wygląda w tym sofcie sdcard ? bo wcześniej miałem kilka aplikacji wrzuconych do pamięci karty (np. automapa) i niestety po wrzuceniu softu 4.1.2 aplikacje nie widzą tej karty (usadowiona jest w innym w folderze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie automapy do karty zewnętrznej nie da się przenieść ale mam tam mapy i wszystko działa ok.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi