Skocz do zawartości
nemcio

ROM | NeatROM 6.4 | JB 4.1.2 | : XWMS3 | Lite | ExtraLite | Full | Themed |Aroma | Mods |

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak flaszujesz tą paczke zip jak rom ale nie musisz dawać wipe, simple like that :thumbup:

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do birck'a , kernel 4.1.2 nie powoduje go.

Dla żelka przygotowany został Polaris Office w wersji 4.0 - dla stokowego romu do pobrania z Samsung Apps.

W podstawie jest tylko view'er, pełną wersję trzeba pobrać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tkawa

Bawię się tym Romem od dwóch dni (jak zresztą wieloma w wykonaniu SaleSale, tak gdzieś od maja) i muszę stwierdzić z przyjemnością, że jest krok do przodu w porównaniu do ICS :super:

ROM jest bardzo stabilny jak na wersję „oficjalną inaczej”, dodatkowe atrakcje typu „multiscreen”, „extra volume on calls” oraz kilka innych czynią go bardzo atrakcyjną przekąską przed daniem głównym, czyli wersją oficjalną… :cool:

Nie wszystko idzie jedna jak po maśle. Trochę upierd… jest zmiana modemów :facepalm3: (o dzięki Ci PhilZ za danie takiej możliwości, bo znowu mam swojego ulubionego NELPa2 :D) oraz ekran upierdziela baterię hurtem (nieważne co bym robił, tak z 60-70% winny jest on :facepalm1:).

W całości bardzo polecam. Bezpiecznie i zabawy jest sporo. :super::super::super:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zorin

A wlasnie jak można zmienić radio w tym romie bo próbuje przez cwm i jakis error wyskakuje, trza mieć jakieś specjalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrtur
    jest zmiana modemów (o dzięki Ci PhilZ za danie takiej możliwości, bo znowu mam swojego ulubionego NELPa2 )

No właśnie. Warto zmieniać modem na tym ROM'ie czy lepiej zostać na XXLS6? Zależy mi tylko i wyłącznie na dobrej jakości rozmów. Żadnych pogłosów itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tkawa
    A wlasnie jak można zmienić radio w tym romie bo próbuje przez cwm i jakis error wyskakuje, trza mieć jakieś specjalne?

Instalacja innych modemów:

Montujemy ostatnią wersję kernela PhilZ'a : PhilZ-cwm6-XXLSJ-OXX-3.70-signed.zip

Z wybranego modemu wypakowujemy plik modem.bin

Wyszukujemy folder clockworkmod i tworzymy tam folder .modem_bak, przenosimy tu plik modem.bin wypakowany z wybranego modemu

Restart do recovery i wybieramy w kolejności: PhilZ Setting/Special Backup and Restore/flash modem

Wybieramy modem.bin i flashujemy go

Wszystko działa jak należy, po restarcie mamy zainstalowany wybrany modem… :cool:

Niestety musiałem wrócić do modemu XXLS6 na NELP2 wyrzucało mnie z sieci :mad: Niby sygnał doskonały, ale możliwe tylko połączenia awaryjne. Niezależnie również od tego czy RIL był prawidłowy czy nie… :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie jak edytować te ikonki z multiwindow bo coś u mnie nie działa. Chciałbym sobie poukładać tytlko te co używam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tkawa

Jest nowy XXLSJ Aroma Mods 4.0.1 :D

http://www.neatrom.com/neatrom/Mods/LSJ/XXLSJ_Aroma_Mods_v4.0.1.zip

Instalacja przez CWM z pamięci wewnętrznej (nie z karty SD), aby uniknąć zwiechy… ;)

---------- Post dołączono o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Mam pytanie jak edytować te ikonki z multiwindow bo coś u mnie nie działa. Chciałbym sobie poukładać tytlko te co używam

Jak wysuniesz pasek "multiwindow", masz przycisk "Edytuj" na samym dole... U mnie działa bezproblemowo. :)

Edytowane przez tkawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

niestety u mnie nie dziala mass storage po podlaczeniu do kompa caly czas mtp :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sprawka aroma mod 4.0.1, trzeba czekać na poprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi