Skocz do zawartości
lewyytm

LG L9 - FAQ czyli przeczytaj zanim założysz temat.

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro to jest oficjalny poradnik dla początkujących to przydałby się jeszcze w nim opis jak zrobić zrzut ekranu (screenshot) czy też czy jest możliwość nagrywania rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

zrzut ekranu to vol- i power w jednym momencie trzymasz do momentu wykonania zrzutu a nagrywanie rozmow to niedawno ktos zalozyl wątek, a o wykonywaniu zrzutow powinno byc w instrukcji telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Wydaje mi się, że mam podobny problem co koleżanka mianowicie mam L9, telefon niby łączy się z moim Wi-fi domowym ale gdy chcę zalogować się na konto google wyświetla się komunikat że trwa łączenie i nic się dalej nie dzieje. Strony internetowe też się nie ładują - nie wiem w czym moze być problem. Owszem mam założone hasło internetowe w domu ale konfigurując telefon zostało ono wpisane więc nie wiem co jest nie tak :/ Możliwe, że mam jakaś funkcję zaznaczoną (albo właśnie nie) i o tym nie wiem..? :/ Ahhh i raz chyba wyskoczył mi na dole strony taki komunikat "nie mozna rozpoznac adresu serwera w systemie DNS"

Jest to telefon z Play ale kartę obecnie mam umieszczoną Heyah (chociaż nie wydaje mi się ze przy połączeniu Wi-fi ma to jakieś znaczenie)?

Bardzo proszę o pomoc i krok po kroku tłumaczenie ponieważ jestem laikiem w tych sprawach i sama chyba sobie nie poradzę.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mark97

Nieskonfigurowany telefon pod router? Może trzeba ustawić statyczne ip, albo dodać MACa telefonu do listy w routerze. To takie wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goły

Pytanko do użytkowników L9... warto instalować jakiegoś task killera do L9? Mam tel od jakiegoś tygodnia i cały czas się zastanawiam czy przy takiej ilości dostępnej pamięci task killer jest w ogóle potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

task killer nigdy nie jest potrzebny, takie moje zdanie, a tymbardziej w L9

choć nie powiem testowałem, bo też ciekaw byłem, jednak żadnej różnicy, no może taka że z aktywnym killerem można łatwo coś utracić czego się nie chce. Ramu trzeba Ci więcej? A potrzebujesz wolny ram? Jeśli nie to po co Ci task killer? Ja mam go przy okazji innego programu ale odłączony i nie używam poza testami jak wspomniałem. Może kiedyś będę musiał zabić jakaś apke... wątpie ale przyzwyczajenie z symbiana zostało więc i nie aktywny task killer ;)

pozatym zbędny program

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goły

Właśnie z moich obserwacji też wydaje mi się, że raczej się nie przydaje... a na pewno już bateria nie trzyma dłużej dzięki zabijaniu procesów. Dzięki za odp ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mark97

Przydawać się przydaje, ale ubijajcie aplikacji jak np. blokujecie ekran (odkładacie telefon, chowacie do kieszeni etc.). Bo to nie ma sensu, przechowywanie aplikacji w ramie dla baterii to nic takiego, zaś uruchamianie ponownie tej aplikacji to już rola procesora. Z resztą polecam poczytać - http://forum.android.com.pl/f31/dlaczego-nie-powinienea-ua-ywaae-auto-task-killera-w-androidzie-66432/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Venire

Witam

Nigdzie nie znalazłem, a ciekawi mnie to bardzo. Jakie jest wejscie na sluchawki ? normalny jack 3,5 ? czy może wejscie przez port do ładowania? Mam zamiar kupic ten telefon za pare dni, a jest to dla mnie dosc ważna kwestia(nie lubie jak musze kupować dodatkowy kabelek do sluchawek, a znając zycie predzej czy pozniej trzeba jezeli taki jest wymagany)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi