Skocz do zawartości
e-daniel

[new leak] JB 4.1.2 STOCK XXLSA deodexed root

Rekomendowane odpowiedzi

Gregs

A jak wygląda gospodarka pamięcią RAM ?

W poprzednich JB nie było z tym najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @e-daniel

tak najpierw zaktualizowałem SuperSU, a później zająłem się TB. Przywracanie aplikacji bez uprzedniego przywrócenia ID nie spowodowało większych problemów, jednak pytanie dlaczego .. pozostaje. Na innych romach tego nie miałem.

U mnie Titanium Backup działa bez problemu. Z tego co piszesz to u Ciebie też działa, czy tak?

@up kolego a jak z autofocusem w stokowej kamerze działa już tutaj bez kłopotów ?

Niestety, przykro mi to stwierdzić, ale u mnie stockowa aplikacja kamery nadal ma problemy z autofocusem przy nagrywaniu wideo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak w sumie działa. Tylko przy pierwszym uruchomieniu TB, gdy pyta czy przywrócić poprzednie ID i się kliknie przywróć, to wysyła fona w kosmos. Wisi na pierwszym ekranie po resecie. Pomaga tylko ponowna instalacja romu. Mam tak tylko na tym romie, więc mnie to trochę zdziwiło dlaczego .. Co do porównań tego romu do innych, czyli pamięć bateria itp to myślę że jeszcze za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No muszę przyznać ze po moich testach jest to na chwilę obecną najlepszy rom jaki miałem, samsung widzę iż wypuszcza bety i czeka aż ktoś poprawi błędy samemu też to robi i sumą smaru mamy świetny rom, dla tych co lubią flash i dla tych co nie za bardzo warto się przesiadać bo jest różnica w szybkości, zapewne już za kilka dni będzie dostępnych kilka innych romów na tej bazie i wiem ze będzie ciekawie bo sama baza daje teraz kucharzom pole do popisu,czyli jest nieźle

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

popieram. Znakomity ROM.

brakuje automagicznej migracji z notatki S (tych prostych notatek). Ja przynajmniej nie umiem :|

Brakuje jeszcze jednej rzeczy - w launcherze przy przesuwaniu ekranu palcem nie porusza się w tle tapeta, chyba że ktoś podpowie jak to włączyć.... takze widget latarki nie ma juz stopniowania intensywnosci swiecenia.

Edytowane przez marcin_s3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Touchwiz UX nie posiada takich ustawień tapety, system również, bo to leży w kwestii launchera. Ale niektóre tapety są wyposażone w taką opcję (np. Ocean HD). Jeżeli natomiast chcesz ustawić przesuwanie dowolnej tapety to taką opcję posiadają inne launchery (np. Apex Launcher).

Co do stockowej latarki to niestety, ale w JB zrezygnowano ze stopniowania natężenia światła.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm...

Poprzednie wycieki też tak miały? Przez chwilę miałem pierwszy wyciek i odnoszę wrażenie, że tam tapeta była ruchoma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalnie Touchwiz UX nie posiadał takiej opcji. Więc jeżeli była ruchoma tapeta to albo korzystałeś z odpowiedniej tapety, albo z MODa (nie spotkałem się z takim), który wzbogaca opcje launchera. Opcja o której wspominasz była natomiast dostępna przy przednim Touchwiz Launcherze od Samsunga który był w wycieku JB 4.1.1 (nie 4.1.2) i ICSach.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feliks

Brakuje ikonki do programów na ekranie blokady, albo źle szukam.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stockowe ROMy JB 4.1.2 obecnie nie mają skrótów aplikacji na ekranie blokady (były w wycieku 4.1.1). Posiadają je niektóre custom ROMy. Jeżeli chcesz umieścić takie ikony na ekranie blokady w tym ROMie to zastosuj się do instrukcji z linku poniżej

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=232506

---------- Post dołączono o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Podsumowując:

Większość ustawień, modyfikacji, łatek i innych fajerwerków (multiview na wszystkich aplikacjach, autofocus przy nagrywaniu wideo, skróty na ekranie blokady, więcej ustawień i konfiguracji systemu, nagrywanie rozmów itd.) z pewnością będą dostępne niebawem wraz z pojawieniem się custom ROMów opartych na tym stocku.

Pamiętajmy, że jest to wyciek, więc ROM nieoficjalny a co za tym idzie niekompletny i nie w pełni funkcjonalny.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi