Skocz do zawartości
kiju

SwiftKey - kolejna ciekawa klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

kiju

cwGQJjbFjppZ9R-cyvUxjhHRp9C0feDpH0xZ9dvy

Zmień klawiature telefonu na SwiftKey Keyboard za darmo - i przestań użerać się z rozdrażnieniem nad literówkami. Dołącz do ponad 250 milionów ludzi na świecie, którzy korzystają SwiftKey.

SwiftKey Keyboard używa sztucznej inteligencji aby automatycznie nauczyć się stylu pisania, w tym emotikonów które używasz (jeśli używasz emotikon), słów, które są dla Ciebie ważne i jak lubisz pisać. Oznacza to, że autokorekta przewidywania tekstu faktycznie działa, ponieważ dostosowuje się do Ciebie.

Link do GP: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl=pl

~~~~~~~~~~~~

Na filmach wygląda świetnie - ktoś już przetestował? Wysłałem zapytanie o polski język, zobaczymy co odpiszą.

Edytowane przez Natan
    Dodanie opisu, zdjęcia i linku do GP. Regulamin G&A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ju-on
    Languages: US, GB, ES, FR, DE, IT, NL, PT, SV

brak PL ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiju

To, że polskiego nie ma to wiem, ale wysłałem pytanie czy i kiedy będzie dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brak PL ;/

na oficjalnej stronie SwiftKey jest informacja, że jeżyk polski jest obsługiwany... testował już ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ju-on
    na oficjalnej stronie SwiftKey jest informacja, że jeżyk polski jest obsługiwany...

:facepalm1:

You can now buy SwiftKey in Argentina, Belgium, Brazil, Czech Republic, Denmark, Finland, India, Israel, Mexico, Norway, Poland, Portugal, Russia and Sweden!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiju

Zainstalowałem wersje demo, popisałem troche z angielskim słownikiem i... bomba! Jeśli wypuszczą polski słownik, to na prawdę będzie to klawiatura godna zdetronizowania Swype'a z pozycji lidera jeśli chodzi o klawiatury ekranowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    git444

Dziwiłem się jak działa swype ale teraz jestem pod jeszcze wieksxym wrazeniem

tapatalk+swype@spica.pl hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstalowałem wersje demo, popisałem troche z angielskim słownikiem i... bomba! Jeśli wypuszczą polski słownik, to na prawdę będzie to klawiatura godna zdetronizowania Swype'a z pozycji lidera jeśli chodzi o klawiatury ekranowe.

Zgadzam się z tobą też przetestowałem angielską wersje jestem pod wielkim wrażeniem, jak się pojawi wersja PL to jest duże prawdopodobieństwo, że kupie pełną wersje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie sie dowiedzialem ze planuja wydac wersje z polskim slownikiem jeszcze przed swietami! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi