Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu,wgraniu kernela,moda itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli nie da sie wejsc w tryb download (vol down + home + power) to masz problem

Wyciagnij baterie na dluzej 15min

Sprobuj wejsc w tryb download wgraj rom stąd

http://forum.android.com.pl/f729/rom-ratunkowy-przywracajae-cy-telefon-do-stanu-fabrycznego-261900/

Jezeli to nie pomoże to serwis

Wysłane z Note 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie mam problem a mianowicie.W telefonie trzeba przywrócić nr imei gdyż przez to, że został utracony nie loguje się do sieci. Co proponujecie dziękuje z góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie masz kopii folderu "efs" to jedyne co może cię uratować to [sOLVED] SIII Network problem after the update and sn 0000... Problem- solved !!! - xda-developers

Nie przejmuj się że w dziale s3 na Note 2 też dziala

Możesz też spróbować w grać rom wieloplikowy stąd http://forum.android.com.pl/f729/rom-ratunkowy-przywracajae-cy-telefon-do-stanu-fabrycznego-261900/

Jakby nie chcial się wgrać to musisz wgrać stary bootloader stąd DOWNGRADE BOOTLOADER N7100 after flash XXDLL7 - xda-developers

Więcej pomyslów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie żaden z tych opcji w/w nie pomogło.A serwis da rade to naprawić.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Z tego co wyczytałem to tak tylko serwis ,ale może cię to trochę kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wszedłem do recovery, zresetowałem telefon, zapętlało się logo Samsunga(nic nie instalowałem w tym recovery) to go wyłączyłem. Po następnym włączeniu weszło coś jak Download mode ale było to co innego dojrzałem tylko napis "sdcard" wyjąłem baterie i teraz telefon nie reaguje na nic, co się mogło stać? Na gwarancje nie pójdzie bo na custom romie siedze :mad:

A może pójdzie przecież i tak go nie włączą to się nie dowiedzą :|?

Edytowane przez Endymion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewien problem - otoz moj Note 2, ni z gruchy ni z pietruchy zdechl.

Zaczelo sie okolo miesiaca temu, ze zaczal lapac zwiechy - tak raz, dwa razy na dobe - raz w nocy, raz w ciagu dnia - bez jasnego powodu. Podejrzewalem, ze to przez podejrzane aplikacje typu Freedom czy Black Market, wiec je usunalem. Potem jeszcze usunalem w sumie z 15, ktore instalowalem w ciagu ostatnich dwoch miesiecy, lacznie z Directory Bind, ktory tez zaczal czesciej sie sypac. Ale to nic nie dalo.

Zauwazylem tez, ze procesor jest na wysokich obrotach, nawet gdy nic sie nie dzialo - sprawdzilem co go tak wyzyskuje i wyszlo na to, ze cos z multimediami, ale w innym menadzerze pokazalo, ze Next Launcher zzera procesor. Wiec zainstalwalem nowa wersje i problem zniknal.

Pozniej zainstalowalem modowany market - przez tydzien nie bylo zadnego problemu, ale dzis ktos do mnie dzwonil, i jak wyskoczyl dialer (full screen dialer) to nastapila zwiecha.

Wyjalem wiec baterie i chcialem uuchomic telefon ponownie, ale zatrzymuje sie na napisie Samsung GT-N7100. Czekalem godzine ale nic sie stalo.

Poczatkowo moglem wejsc w tryb recovery i najpierw zrobilem factory settings a potem wipe, ale nic to nie dalo.

Potem wszedlem w zaawansowane opcje i sformatowalem system. Tez to nic nie dalo a tylko pogorszylo, bo juz nie moge wejsc w recovery. Moge jedynie wejsc w tryb wgrywania romow, ale narazie nie chce nic robic, zeby nie ubic go na amen a dowiedziec sie, jak teraz najlepiej postepowac.

Dodam, ze telefon jest z niemieckiej dystrybucji, mial root, stockowy rom (z naszego forum) CWM by Xiaou (czy jakos tak - chociaz nie wiem skad - musialem kiedys instalowac i zapomnialem w ogole).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sformatowałeś partycje system więc nie ma się co uruchomić

Pierwsze spróbuj normalny jednoplikowy jak nie wskoczy to wieloplikowy z pitem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie zasysam polski ROM z marca. Zobaczymy. Tylko, ze to potrwa ze 2 godziny-..

Swoja droga, to co moze byc przyczyna takiej naglej smierci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi