Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu,wgraniu kernela,moda itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Cinekk

"Hotfile has been shudown. A download link to Terafile.co will be presented as soon as the firmware is uploaded. We are busy uploading all files to the new host. We apologize for the inconvenience." Dlatego proszę o linki bo hotfile zamknęli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luxy81

Witam. Mam poważny problemik jak w temacie. Podczas próby wgrania romu przez odin. Wyskoczyła opcja Fail i teraz telefon wyświetka taki komunikat. Firmware upgrade encountered an ssue. Pleas select recovery mode in kies n try again. Problem jest taki ze recowery sie nie włącza. A soft był modyfikowany i kies nie wykrywa telefonu. a się go reanimować? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdz w download mode i wgraj 3 plikiwca odinem

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luxy81

Dzięki :):) Pomogło. Ale stres był nie mały. Piwko dla CB.

---------- Post dołączono o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Ech niby jest dobrze ale zmienił mi sie imei. Mam kopie EFS ale po instalacji ktool wyskakuje komunikat ze urzadzenie jest niekompatybilne. Co to może być? Przepraszam za 2 moje posty po kolei!

Panowie pomóżcie. Jak przywrócić tą kopię innym sposobem niż kTool.

Edytowane przez luxy81
    Przeprosinki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym juz nie pomoge sam mialem problem z imeiem i tylko serwis mnie uratowal

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgarj rom jeszcze raz to ci moze pomoc mi pomoglo.

Sent from GT-7105 using TapaTalk Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maar86

Witam mam problem z note 2 bawiłem się w aktualizacje 4.3 i później zrotowaniem wgrywaniem plików w recowery teraz telefon się włącza ale nic nie mogę zrobić ponieważ ciągle wyskakuje mi komunikat proces.android.phone.został.zatrzymany wciskam ok i znów proces android... i tak ciągle wipe nie pomaga kies nie wykrywa tel tylko odin, odinem wgrać 1plikowca 4.3 bo 3 pkilowca 4.3 nie widziałem na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywałem rom 4.3 z tego post http://forum.android.com.pl/f729/jak-instalowaae-oficjane-romy-mk9-mk4-itp-bez-obawy-o-blokadae-knox-w-bootloaderze-366475/index2.html

Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji jest napisane i niestety jest lipa !!!!

Po wszystkim telefon próbuje się uruchomić wyświetla się napis Galaxy Note 2 N-7100 potem znika i znowu się pojawia.

Tak w koło czekałem z 10 minut i nic. Robiłem WIPE i nic. Jak wyjmę baterię i włoże to on samoczynnie startuje dochodzi do tego samego momentu i tak w koło. Da się wprowadzić w recavery i dowlooad. Próbowałem wgrać inny soft jednoplikowy ale w odinie wysskakuje faile. Czy potrzebuję trzy plikowca jak tak to proszę o link do tego typu romu.

Proszę o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SebaZS
    Witam. Mam poważny problemik jak w temacie. Podczas próby wgrania romu przez odin. Wyskoczyła opcja Fail i teraz telefon wyświetka taki komunikat. Firmware upgrade encountered an ssue. Pleas select recovery mode in kies n try again. Problem jest taki ze recowery sie nie włącza. A soft był modyfikowany i kies nie wykrywa telefonu. a się go reanimować? Proszę o pomoc.

Mam to samo. Gdzie znajdę odpowiedni 3 plikowy, żeby nie wyskakiwał Fail? Próbowałem 3 plikowym by misiek735 ale nadal fail. Jest szansa, że uratuję telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi