Skocz do zawartości
Gość Sekator

Mój telefon nie wstaje po flashu,wgraniu kernela,moda itp.

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie to wyczytałes że mając wgrany rom 4.4.2 możesz powrócic do wersji 4.3??

Jesli kolega kupił notke z wgranym romem 4.4.2 to nie powróci do romu 4.3, a przy kombinowaniu jeszcze nabije sobie flage

Co tez kolega moderator opowiada jak już 2 razy z kitkata wersja nordycka wracałem do 4.3 brand play i 4.3 NEE a licznik czyściutki i status OFFICJAL, jesli robimy na romach oficjalnych to można wracać jak się chce :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Może i licznik się nabije, w to nie wnikam. Ale i wersja 4.3 i 4.4.2 jest z knoxem więc można śmiało w obrębie tych wersji się poruszać. Nie można tylko wrócić do wersji bez knoxa ( do 4.1.2 ). Ja mam Notkę od około 2 miesięcy i już w tym czasie wrzuciłem kilkanaście Romów w tych wersjach. Licznik mam nabity, ale ja akurat mam to w nosie.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

A gdzie znalazłeś rom 4.4.2 nordic dla Note 2 (N7100)?? bo ja takiego nie widziałem, druga sprawa to jeśli bootloader będzie nowszy to przykro mi ale nie powrócisz do romu starszego. Gdyby to było takie łatwe to nikt nie miałby z tym problemów.

Ps.

A co do twojej wersji to myslę że mówisz o romie do Note 2 LTE ( N7105) i przypuszczam ż ma stary bootloader.

@Esperer mając nabita flage to oczywiscie ze wszystko zrobisz, ale ja mówie o tym komu zależy na tym aby flaga była nie nabita.

Ja tez mam nabita flage w N3 i robie wszystko z romami, ale do wersji 4.3 nie mam mozliwosci powrotu bo bootloader mam nowszy niz był w 4.3

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p4r3k

Dokladnie jak kolega wyzej pisze pozostaje wgranie samemu takiego jakiego by sie chcialo lecz to wiaze sie z nabicirm flagi lecz moja rada nie bawic sie w zniesienie 4.4.2 tylko wgraj sobie DN3 a teraz jeszcze jest v5.2 ktory smiga piekielnie super :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam taki problem. Miałem rom na rosję 4.4, potem wgrałem Phantom v7.0. Wgrywałem go przez TRWP 2 razy dzisiaj i po drugim wgraniu nie chce się postawić telefon. Ciągle wisi na logu samsung galaxy note2.

Robiłem wipe itp i nic. Wgrałem phantoma od nowa i nic. Wgrywałem znowu prze odina rom na rosję i nic, ciągle to samo.

Teraz jak wchodzę w tryb download to mam

KNOX WARRANTY VOID: 1

RP SMREV: A2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmień recovery na inne lub na inną wersję tego, które aktualnie masz wgrane. Następnie full wipe i jakiś custom rom, polecam ARHD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

próbowałem wgrać softa do GT-N7100. Próba się nie powiodła a telefon się zrestartował i wyskoczył komunikat "Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again."

Otworzyłem kiesa i próbowałem zrobić Aktualizacje i inicjowanie oprogramowania układowego. Na początku wpisuje model i wszystko jest ok. Wtedy prosi o wpisanie S/N, gdy go wpisuje wyskakuje komunikat "Sprawdź i wprowadź poprawną nazwę modelu i S/N.

Tryb recovery ani download się nie włączają.

POMOCY ! :o

---------- Post dołączono o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Udało mi się wszystko ogarnąć. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez DevQofficial
    Zmiana tytułu / Dodanie prefiksu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

Witam. Po szybkiej probie zainstalowania cwm i roma okazało się ze teelefon wisi na napisie samsung. NAstępnie wgrałem oryginalny soft 4.4.2 z francji i telefon stoi na logo samsunga galaxy note 2 GT-n7100. co mogę zrobić ? przed wgraniem 4.4.2 miałęm 4.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe przed wgrywaniem obojętnie czego był robiony?