Skocz do zawartości
HarryRobinson

Gry 3D dzialajace i grywalne na i5800

Rekomendowane odpowiedzi

drakon

Jak włączyliście Gangstara? Ja po czekaniu, czekaniu i czekaniu po kliknięciu na "New Game" mam zwieszkę. Podobnie z Assasin's Creed - ale tam nie widzę nawet buttonów do włączenia - jest jakaś wersja na "nasze" wyświetlacze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie dużo gier gameloftu działa na Samsungu I5800. Nie wiem czy można tutaj podać link do innego forum na którym są te gry więc jak ktoś chce ten link to pisać na priv. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro313

Korcze rzeczywiście Pocket Legends działa świetnie na naszym fonie aż nie mogłem uwierzyć, no i co da się zrobić fajną giere w pełni 3D w której nie będzie brakowało tekstur itd.(no jeszcze też było świetne mini gore) jedynie co to już problem natury technicznej czyli lipna rozdziałka przez którą przy maksymalnym oddaleniu kamery widać "mróweczki" ale nie ma co narzekać. A co do dead space'a widziałem że ktoś tu pisał że odpalił ktoś się może odnieść do tego, na galaxy mini wiem że odpalają ale tam jest chociaż jakieś gpu. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dead Space chodzi powoli, ale na upartego da się grać :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Real Racing 2 - świetna ścigałka chodzi z ~5FPS, brak kół w samochodach(wina chainfire) i mało czytelny tekst w menusach(znów CF ;))

Ustawienia tak jak ruscy radzili - widok ze zderzaka, wibracje wyłączone, sterowanie akcelerometrem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi