Skocz do zawartości
JokerSiedlce

Star note ii mtk6577

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym się wymienić opiniami z Wami o tym telefonie. Ja jestem jego posiadaczem od niemal tygodnia :) powiem szczerze, że zrobił na mnie ogromne wrażenie i w tej cenie (z przesyłką 187 $) jest naprawdę wg mnie strzałem w 10 bo zależało mi na tym by telefon był z DualSim. Użytkownicy tego telefonu wyraźcie tu swoje opinie, czy macie jakieś problemy z nim, jak Wam trzyma bateria? pozdr ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zbieram opinie na tym forum ANDROIDA :) wypowiadajcie sie:):rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s4all
    Witam wszystkich, chciałbym się wymienić opiniami z Wami o tym telefonie. Ja jestem jego posiadaczem od niemal tygodnia :) powiem szczerze, że zrobił na mnie ogromne wrażenie i w tej cenie (z przesyłką 187 $) jest naprawdę wg mnie strzałem w 10 bo zależało mi na tym by telefon był z DualSim. Użytkownicy tego telefonu wyraźcie tu swoje opinie, czy macie jakieś problemy z nim, jak Wam trzyma bateria? pozdr ;]

Ogulnie problemów z N9770 nie ma Jedynie grzeje się Mocno procek Przy katowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem szczerze ze w sumie takze to zauwazylem ;] ale telefon na prawde daje rade ;] dla mnie KOSA!;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s4all
    powiem szczerze ze w sumie takze to zauwazylem ;] ale telefon na prawde daje rade ;] dla mnie KOSA!;]

Oczywiście telefon szybki Tylko to grzanie może denerwować .Ale jest zima więc cieplej w Ucho jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Egooo

Panowie proszę o jakieś konkrety gdzie softy ? jakie macie ? jak z recovery ? jak z baterią ? sory że samy pytania ale chce go sobie właśnie kupić dlatego zbieram jak największe dane o nim bo jednak to jest kilka stów :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s4all

Softy są Rot także ;)

Edytowane przez fredek7
    zbedne cytowanie posta pod postem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Egooo

Widzę kolego że ty jesteś akrat dobrze oblukany w temacie możesz zrobić jakąs mini recenzje ?

Albo jakie softy sa dostepne jak ma sie sprawa z ekranem itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s4all
    Widzę kolego że ty jesteś akrat dobrze oblukany w temacie możesz zrobić jakąs mini recenzje ?

Albo jakie softy sa dostepne jak ma sie sprawa z ekranem itp

Z softami jest różnie są różne pod różne wyświetlacze. Trzeba dokładnie wiedzieć Co pod jaki wyświetlacz wgrać . Bo możesz uwalić kamere. i będzie skakać ci wyświetlacz. Problem przy N9770 jest taki że wyszło kilka modeli z różnymi Kamerami i wyświetlaczami.

---------- Post dołączono o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Naprawiałem już kilka odmian tego N9770. Bo po rot wywalało klientom Kamerę i wyświetlacz szalał. Bo zły rom używali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Egooo

Możesz coś sprawdzonego na naszym rodzinnym serwisie polecić albo ktoś może ma na sprzedaż na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi