Skocz do zawartości
elvis22

smart plan multi . kilka pytań do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam jeszcze pytanie co do orange open .. po aktywacji karty sim wysłałem sms aby aktywować rabat orange open bo posiadam już neostradę 20 mb . kiedy po 2 dniach dzwoniłem do orange aby zawieść linie telefoniczną bo się odwiesiła to czekając na połączenie automat powiedział mi coś w tym stylu " jeżeli dzwonisz w sprawie orange open informujemy że sms został błędnie wysłany , dział techniczny już podjął kroki aby to naprawić " zapytałem o to panią konsultant ale powiedziała że nie może tego sprawdzić .. a na moim koncie w orange pisze "Przystąpienie do rabatowania jest w trakcie weryfikacji." wysłałem nawet drugi sms i nic .. ile to może jeszcze potrwać ? i czy w ogóle się aktywuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arlon

Nie mogłem się doszukać więc tu zapytam.

Pod jakim numerem sprawdzić stan pakietów minut/neta/czy też smsów w Smart Plan multi?:D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież w drugim poście masz napiszne przez Havox ze dzwonił na nr *200 ;p ale uważaj bo to jest nr specjalny czyli płatny poza abonamentem . nie lepiej zrobić konto na orange online i tam sobie sprawdzać ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alan89
    na samym początku miałem 50 minut przez 1 dzień na drugi dzień dostałem te 500 czyli razem 550 min , nie dzwoniłem jeszcze ani razu z tego nr tylko wysłałem 3 albo 4 sms i teraz mam 546min i 30s .

U mnie znowu mam cały czas 65 minut i po darmowych 500 ani widu ani słychu, dziś jest 2 dzień po aktywacji numeru.. skąd wzięło się to 65 minut? a w polu "limit transferu danych" - 102,4 MB.. nie rozumiem nic tu kompletnie..:facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz okres rozliczeniowy rozpoczynający się w innym dniu i do czasu rozpoczecia nowego okresu rozliczeniowego możesz wykorzystać minuty/internet proporcjonalnie za ilość dni pozostających do rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WITAM !

Posiadam abonament w orange... smart plan multi z 69,90zl... pisze bardzo dużo smsow do innych sieci... jak zobaczyłam mój rachunek to prawie umarłam... za 908 smsow do sieci play doliczyli mi 180 zl... to jakaś masakra...czy w tym abonamencie można dokupić jakiś pakiet smsowy proszę o pomoc bo nic w tym temacie nie mogę znaleźć...jeszcze raz proszę o jakieś informacje ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

A co do pakietu minut do wszystkich sieci to jak odbywa sie naliczenie tego ? Załóżmy ze wykonałem 15 sekundową rozmowe, z pakietu odbiera mi 15 sek czy okrągła minute ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ekspercie, wiesz może ile trzeba czekać na weryfikacje zamówienia przez internet? Przedłużyłem umowe, zamówiłem nowy telefon i od dwóch dni cały czas wisi że przekazano do weryfikacji.

Zamówienia są realizowane maksymalnie w ciągu 10 dni, ale najczęściej dzieje się to szybciej.

a ja mam jeszcze pytanie co do orange open .. po aktywacji karty sim wysłałem sms aby aktywować rabat orange open bo posiadam już neostradę 20 mb . kiedy po 2 dniach dzwoniłem do orange aby zawieść linie telefoniczną bo się odwiesiła to czekając na połączenie automat powiedział mi coś w tym stylu " jeżeli dzwonisz w sprawie orange open informujemy że sms został błędnie wysłany , dział techniczny już podjął kroki aby to naprawić " zapytałem o to panią konsultant ale powiedziała że nie może tego sprawdzić .. a na moim koncie w orange pisze "Przystąpienie do rabatowania jest w trakcie weryfikacji." wysłałem nawet drugi sms i nic .. ile to może jeszcze potrwać ? i czy w ogóle się aktywuje ?

Czy udało się wyjaśnić sytuację, o której piszesz?

Nie mogłem się doszukać więc tu zapytam.

Pod jakim numerem sprawdzić stan pakietów minut/neta/czy też smsów w Smart Plan multi?:D.

Masz możliwość sprawdzania stanu środków oraz przekroczenia abonamentu poprzez:

- SMS o treści ILE pod numer 80801 - sprawdzenie stanu środków z abonamentu

- krótki kod USSD: *103*# lub twoje menu *100*# - sprawdzenie stanu środków z abonamentu

- SMS-a o treści ILE INNE pod bezpłatny numer 353 - sprawdzenie stanu środków z usług

- SMS o treści PODAJ USŁUGI DODATKOWE pod bezpłatny numer 353 - sprawdzenie jakie usługi dodatkowe są aktywne

- *200 (koszt 0,22 zł za całość połączenia)

- *500 (koszt 0,50 zł za całość połączenia)

- orange on-line (opcja bezpłatna)

U mnie znowu mam cały czas 65 minut i po darmowych 500 ani widu ani słychu, dziś jest 2 dzień po aktywacji numeru.. skąd wzięło się to 65 minut? a w polu "limit transferu danych" - 102,4 MB.. nie rozumiem nic tu kompletnie..:facepalm1:

Pełny pakiet otrzymasz pierwszego dnia okresu rozliczeniowego. Okres rozliczeniowy sprawdzisz na stronie orange.pl po zalogowaniu na swoim numerze.

Witam

A co do pakietu minut do wszystkich sieci to jak odbywa sie naliczenie tego ? Załóżmy ze wykonałem 15 sekundową rozmowe, z pakietu odbiera mi 15 sek czy okrągła minute ? :)

W tym planie taryfowym jest sekundowe naliczanie.

Pozdrawiam

Tomek

Orange Ekspert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy udało się wyjaśnić sytuację, o której piszesz?

tak . wszystko się wyjaśniło i już jest dobrze . pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi