Skocz do zawartości
elvis22

smart plan multi . kilka pytań do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pani, która zmieniała plan powiedziała, że mam 0,5gb transferu, a po przekroczeniu dalej mam nielimitwany internet z tym, że prędkość spada do 16kb czy cos takiego. Właśnie dostałem sms, że zmienił mi się plan na Smart Plan Multi 49,90 i próbuję ustawić apn, pobrałem ze strony orange, włączyłem dane pakietowe i dane w roamingu, a internet jak nie działał tak dalej nie działa....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam Pytanie

Czy darmowe minuty są do wszystkich sieci nawet tych mniejszych? Czy za połączenia do Play będę musiał dodatkowo płacić? Chodzi o Smart Plan Multi 69,90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, Minuty z abonamentu są do wykorzystania na połączenia do wszystkich krajowych operatorów sieci komórkowych (w tym do Play) i stacjonarnych oraz SMS-y do wszystkich krajowych operatorów sieci komórkowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Play bedzie ci wiecej minut zabierac z uwagi na wieksze stawki za polaczenie.

Przykladowo, jezeli masz 130 min. na polaczenia do orange, plus i t-mobile, to do play bedziesz mial 52 min.

Witam

Mam Pytanie

Czy darmowe minuty są do wszystkich sieci nawet tych mniejszych? Czy za połączenia do Play będę musiał dodatkowo płacić? Chodzi o Smart Plan Multi 69,90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mike

Ciekawa informacja, tylko zastanawiam się jaki masz cel w rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji? Cytat z regulaminu oferty smart plan multi 69,90 "liczba minut do wszystkich sieci w kraju w ramach abonamentu (z wyłączeniem numerów specjalnych i Wideo Rozmowy): 500. Może więc wyjaśnisz mnie i forumowiczom skąd masz wiedzę, że do Play będzie mniej minut niż do innych sieci.

@piechur

Wszystkie takie informacje masz w regulaminie, z którego cytat zamieściłem powyżej, a jeśli coś jest niejasne, to po interpretacje powinieneś w pierwszej kolejności udać się do Orange, bo informacje z forum nie są w żaden sposób wiążące, a jak widać potrafią być błędne

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do shoovar: fakt, podalem to na przykladzie planu optymalny dla firm, ale watpie by w innych planach bylo inaczej, poniewaz orange nie zrownal stawek do play, wiec albo jest blad w regulaminie, albo ja sie myle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mike102

W przypadku Smart Planów ilość minut w abonamencie jest taka sama do każdej polskiej sieci komórkowej (również do Play). Szczegółowy informacje znajdziesz tutaj nowy numer - Abonament/mix - www.orange.pl

W ofercie na kartę również możesz korzystać z jednakowych stawek. Wystarczy, że aktywujesz bezpłatnie promocję Taniej do Play i CenterNet - Usługi - www.orange.pl

Pozdrawiam

Tomek

Orange Ekspert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to widze ze klienci indywidualni maja lepiej niz firmowi, poniewaz kiedy proponowano mi plan dla firm "wiecej za mniej", to konsultant mowil, ze do play minut bedzie mniej, a oferowal okolo 1400 min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no to widze ze klienci indywidualni maja lepiej niz firmowi, poniewaz kiedy proponowano mi plan dla firm "wiecej za mniej", to konsultant mowil, ze do play minut bedzie mniej, a oferowal okolo 1400 min.

W promocji Więcej za Mniej od 28 marca br. wprowadziliśmy nowy plan taryfowy Korzystny 700, z którego możesz skorzystać przy przedłużeniu umowy. Stawka za minutę połączenia jest taka sama do wszystkich operatorów, również do Play. Szczegóły są dostępne na naszej stronie Więcej za Mniej - Abonament - www.orange.pl

Pozdrawiam,

Sylwia

Orange Ekspert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z firmowego juz nie bede korzystal, ale widze ze idzie to w dobrym kierunku i dla firm ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi