Skocz do zawartości
elvis22

smart plan multi . kilka pytań do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

pani która do mnie dzwoniła oprócz pakietu transferu danych mówiła też o minutach wymiennych na sms ale jest ich tylko 200, ja natomiast pisze duzo sms mniej dzwonię więc pani poinformowała mnie ze dodatkowo będę miała aktualizację w telefonie z bramka sms i będę miała już w abonamencie darmowe nielimitowane sms może ktoś mi wyjaśnić tą opcje i jak z niej dokładnie korzystać i czy to wg naprawdę działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz podać więcej szczegółów? Z jakiego planu taryfowego korzystasz?

Pozdrawiam

Tomek

Orange Ekspert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Możesz podać więcej szczegółów? Z jakiego planu taryfowego korzystasz?

Pozdrawiam

Tomek

Orange Ekspert

Plan taryfowy to Smart Plan Multi,49.90. dokładnie chodzi o to, czy ja będę musiała sobie sama aktywować taką opcje? pani która do mnie telefonowała mówiła że już automatycznie włączy mi się taka darmowa aplikacja w telefonie i będę miała nielimitowane sms z tej bramki

dziś sprawdzając stan konta *103*# podano ile zostało mi minut wymiennych na sms i że przekroczyłam kwote usług o 0.50 skoro wczoraj dopiero doładowano mi konto i wykonałam połączenie tylko do orange za co straciłam pare minut a gdzie moje środki z konta w wysokości 39.90 o co tu wg chodzi ;/ jakim cudem mogłam przekroczyć wykonując jedno połączenie i pisząc 2 sms również do orange a środków z konta co wg brak....?

---------- Post dołączono 16-05-13 o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano 15-05-13 o 22:59 ----------

znaczy 49.90 w końcu tyle powinnam mieć na koncie i dodatkowe pakiety transfer danych 200 minut wymiennych na sms i tą bramke miała być aplikacja w telefonie żadnej nie ma czy to sa jakieś żarty?! i jak mogłam stracić wszystko z konta wykonując jedno połączenie i pisząc 2 sms

Edytowane przez mimimik
    brak szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plan, o którym piszesz jest ofertą abonamentową. W podstawowej wersji abonamentu płacąc 49,90 zł otrzymujesz 200 minut wymiennych na 200 SMS-ów oraz dodatkowy pakiet danych 0, 5 GB. Nie oferujemy aplikacji, która umożliwia darmowe wysyłanie SMS-ów. Ciężko mi stwierdzić jaką aplikację proponował doradca, bo nie byłem przy tej rozmowie. Jeśli posiadasz smartfona możesz pobrać aplikację, która obsługuję usługę multibox, dzięki której możesz wysyłać SMS-y z naszej bramki a odbiorca otrzyma je tak jak byś wysłała je w standardowy sposób. Dostęp do multiboxa możesz mieć ze swojego komputera lub aplikacji zainstalowanej w telefonie. Bezpłatna wersja multiboxa daje możliwość wysłania 30 SMS-ów na miesiąc gdzie jeden SMS to 630 znaków a nie jak w przypadku standardowego SMS-a 160 znaków. Możesz również aktywować wersję 100 SMS-ów miesięcznie. Ta opcja jest płatna 6,15 zł.

Pozdrawiam

Tomek

Orange Ekspert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Ja mam zamiar przejsc z karty na abonament= SMART PLAN MULTI 49.90 . Jestem z orange od 4lat i 9 miesiecy . Moje pytania to:

1. Czy bede mógł sobie normalnie wykupić pakiet SMS 600 za 6zloty? oczywiscie do orange. Wogole czy te dostepne na karte pakiety beda dostepne do wykupienia w abonamencie?

2. Czy bede miał jakieś dodatkowe bonusy za to ze jestem w waszej sieci ponad 4 lata? Nie wiem, tanszy abonament moze do 40zl albo jakies dodatkowe minuty na stale?

3. Jeżeli skonczy mi się pakiet internetowy, to samodzielnie bede mógł dokupić sobie np 100mb? czy samoczynnie mi sie to zrobi?

4. Ad. do punktu 2 Albo jakaś opcja zejscia z ceny telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie można aktywować pakietów dodatkowych dostępnych w ofercie na kartę. Usługi dodatkowe dostępne w ofercie abonamentowej wyszukasz tutaj Usługi - oferta - www.orange.pl

Z aktualną promocją oraz cennikiem telefonów zapoznasz się tutaj nowy numer - Abonament/mix - www.orange.pl

W Smart Plan Multi po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość internetu zmniejszy się, ale nie będzie pobierana dodatkowa opłata.

---------- Post dołączono o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Nie będzie można aktywować pakietów dodatkowych dostępnych w ofercie na kartę. Usługi dodatkowe dostępne w ofercie abonamentowej wyszukasz tutaj Usługi - oferta - www.orange.pl

Z aktualną promocją oraz cennikiem telefonów zapoznasz się tutaj nowy numer - Abonament/mix - www.orange.pl

W Smart Plan Multi po wykorzystaniu pakietu internetowego prędkość internetu zmniejszy się, ale nie będzie pobierana dodatkowa opłata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tutaj...

Czy jak podpiszę umowę z Orange na abonament w wysokości np. 60 złotych to mam te 60 złotych do wykorzystania po wykorzystaniu pakietów? Czy tylko te darmowe minuty i smsy mogę wykorzystać, a później reszta naliczana jest to do rachunku, który przychodzi większy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tysszek

Tylko minuty i smsy z planu.

Tych kwotowych taryf nie ma już dawno. Tylko klienci którzy nie zmienili planu na nowy mają je jeszcze.

Wysyłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualne oferty abonamentowe to oferty minutowe. Połączenia specjalne, SMS-y specjalne, MMS-y, połączenia z infolinią, połączenia w roamingu czy też połączenia międzynarodowe są rozliczane poza abonamentem, czyli doliczane do faktury.

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni użytkownicy internetów :hyhy: Mam do Was pytanie dotyczące smart plan multi, mianowicie:

Czy obecnie w tej taryfie jest domyślnie włączona kompresja obrazków dla wszystkich czy tylko taryfy Orange Free posiadają włączoną tą opcję?

A jeśli jest to włączone, to czy dalej można wyłączyć za pomocą nagłówków HTTP tak jak kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi