Skocz do zawartości
dpiast

Zdjęcia wad/uszkodzeń waszych HOV

Rekomendowane odpowiedzi

dpiast

Często piszemy tutaj o wadach naszych HOV.

Żółte plamy na wyświetlaczu, przebarwienia obudowy, szpary, prześwity itp.

Zamieszczajmy tutaj zdjęcia tych przypadków i informacje czy Regenersis uznał reklamacje i coś z tym zrobił.

Pozdrawiam

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TYU38

Nie mam czym zrobić fotek. W każdym razie mam przeswity w prawym dolnym rogu. Kolega po nacisnieciu w tym miejscu ekranu stwierdził, że chodzi jak przycisk. Póki co nie oddaje go do serwisu. Mam go dopiero niecałe pół roku, oddam może za nastepne pół roku, pod warunkiem, że prześwity nie będą sie powiększać. Widać jje tylko w nocy więc da się przeżyć. W normlanej pracy nie przeszkadza. Do tego sklep przez pomyłkę poddbił mi się w złym miejscu w gwarancji, tzn władował pieczątke i date w naprawy. Potem oczuwiście wbił sie w prawidłowe miejsce, ale tamty wpis pozostał. Nie wiem jak na to zareaguje Regenersis...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpiast

Mój ma mikroskopijne prześwity u dołu ekranu po lewej i prawej stronie oraz w gnieździe usb. Chciałem zrobić fotki ale w ciemności nie wychodzą dobrze a z lampą już nie widać tej wady. Prześwity widać tylko gdy jest ciemno więc jeśli nie będzie mi się tam zbierać jakiś syf to nie oddam go do naprawy. Nie wiem w ogóle czy gwarancja to uzna i czy da się to naprawić, może jest to spowodowane sposobem mocowania ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TYU38

Na usb nawet nie zwracam uwagi bo tam musowo beda przeswity. Jak Kupiłem mojego HOV to po przeczytaniu forum bardzo sie wyczulilem na przeswity. Przez kilka dni ogladalem go jak pod mikroskopem i zero przeswitów. Po dwóch miechach patrze a tu są...

Edytowane przez TYU38

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpiast

Ja też dopiero po czytaniu tego forum wpadłem w jakąś histerie :D i zacząłem szukać wad :D A masz tak że jak odbierasz połączenie to przez 2-3 sekundy nie słyszysz dzwoniącego tak jak by głośniczek załączał się z opóźnieniem? Ja tak mam ale o dziwo tylko jak dzwonią do mnie niektóre osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TYU38

Poza prześwitami telefon chodzi bez zarzutu. Jescze ta plastkikowa klapka mogłabyby być bardziej spasowane, no ale cóż..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ma prześwity na dole ekranu , obok usb, klapka nie jest najlepiej spasowana , i są prześwity jeszcze gdy dioda powiadomień świeci i światło wychodzi też obok słuchawki i obok aparatu(ta zaślepka).

Pozatym telefon chodzi wolno i ociężale

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpiast

Czyli mamy bardzo podobne dolegliwości naszych HOV.

Czy ktoś z podobnych powodów wysłała telefon do naprawy i czy te prześwity jakoś naprawili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Ja dzisiaj odzyskałem swojego HTC z serwisu, wymienili płytę główna, oddając telefon do serwisu naisałem z Pania z PLay o przeswitach miałem przy USB oraz dioda ;). Po wymianie płyty głównej mam jeszcze wiekszy przeswit przy Usb heheheh. ale telefon chodz, zostało jeszcze 1.5 roku gwarancji.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alannn

Mój HOV po 2 miesiącach. Pęknięty ekran i troche rys.

post-154129-14255713816668_thumb.jpg

post-154129-14255713815884_thumb.jpg

post-154129-14255713816339_thumb.jpg

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi