Skocz do zawartości
dpiast

Zdjęcia wad/uszkodzeń waszych HOV

Rekomendowane odpowiedzi

Brzydki :-)

Ciekawe czy folia na ekranie by cię uratowała?

Ja choć etui nie zniosłem, to folię nakleiłem (jest wyśmienita i można spokojnie zapomnieć, że została naklejona).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alannn

Wyswietlacz nie pekl sam z siebie...

U mnie pojawila sie zolta plamka i na czarnym tle widac pojedyncze zielone piksele....

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alannn

No oczywiscie ze nie pekl sam, ale upadek z 0,5m na podloge i od razu pekniecie to trochę slabo.

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu miałeś pecha. Mój spadł kilka razy, w tym na panele z wysokości stołu i chociaż na obudowie pozostał ślad, to ekran nadal idealny. I nie sądzę, że akurat folia o której wspomniałem go wtedy uchroniła, tylko po prostu twój nieszczęśliwie upadł :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpiast

Mój spadł mi ostatnio w sklepie na kafle z ponad metra a zaraz potem zaliczył ślizg ekranem po ziemi. Jedyny ślad to lekkie wgniecenie na rogu w metalowej obudowie. Tak to wszystko OK! :) Przyznam że jak go podnosiłem to stracha miałem że ekran będzie pęknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swojego HOV posiadam od października 2012. W czasie wcześniejszego użytkowania zauważyłem delikatne prześwity na obrzeżach ekranu - w miejscach bliskich głównych klawiszy dotykowych. Stan do dziś byłby idealny gdyby nie to że podczas nagrywania pewnego wydarzenia potknąłem się i telefon wypadł mi z rąk. xD Skutkami wypadku jest zbita szybka dotyku oraz mały uszczerbek na obudowie. Oto bliższe zdjęcia owych wad:

post-201174-1425571696576_thumb.jpg

post-201174-14255716967126_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolak

Oto mój HTC kupiony w sierpniu 2012 najpierw pojawiły się dwie rysy na środku ekranu nie wiadomo skąd

Następnie po jakiś 2-3 tyg. użytkowania upadł mi z wysokości maksymalnie 1m. i pękł ekran w poprzek ekranu

Następnie jakoś niedawno upadł mi z łóżka około 30-40cm i powstało pęknięcie "pajączek".

Oddałem go do serwisu regenersis z powodu pęknięcia pierwszego - i tam jeszcze kazał dopisać że się muli i że jest ch*jowy aparat. Po 2-3 dniach pojechał po odbiór ( bardzo szybko ) i jak się okazało pękniecie powstało przeze mnie i mi nie wymienili ale to że się muli i aparat to wymienili mi całą płytę główną i aparat i jeszcze kilka rzeczy.

A jeszcze dodatkowo w grudniu popsuły mi się ich słuchawki poszedłem żeby mi naprawili/dali nowe, pani powiedziała że spoko jeżeli nie grają to dadzą mi nowe - jak się okazało nie mieli na stanie takich i teraz mi nie dadzą, zostawiłem swoje dane i mieli do mnie oddzwonić - niestety do dziś nie zadzwonili - raz u nich jeszcze byłem i Pan powiedział że jak przyjdą to zadzwonią.

Tak dodatkowo powiem że moja Nokia 5800 wyglądała na mniej solidną spadła mi podczas wyskoku na rowerze z wysokości około 2-3 metrów dodatkowo z nadanym pędem i miała tylko kilak rys na obudowie :D

post-209225-14255719069245_thumb.jpg

post-209225-14255719070641_thumb.jpg

post-209225-14255719071669_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dopiero co nałożyłem folię na ekran, tak profilaktycznie, bo od zakupu tj. od 5 miesięcy żadnej ryski na ekranie nie miałem ;)

Nie szanujecie swoich HOV :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mój raz był już w Regenersis - jakieś pół roku temu z powodu żółtych plam na wyświetlaczu.)

Plamy zniknęły (wymienili wyświetlacz, czy jakoś tak ;)

Na chwilę obecną zauważyłem odklejanie się dolnej warstwy ekranu dotykowego - na całej długości... tuż przy klawiszach dotykowych "wstecz", "home", "szukanie" (nie wspominając już o prześwitach w kilku miejscach... hmmmm... trzeba chyba nieco przymknąć oko na ten typ usterki;)

Czytałem na różnych forach, że nie jest to problem tylko tego telefonu. Fachowo nazywa się to chyba „odklejanie się digitizera od ekranu”. Nadmienię, że klawisze dotykowe jak dotąd działają.

Moje pytanko w związku z tym: czy powinienem oddać telefon ponownie (póki co) w ramach gwarancji, czy jest jakiś sposób na naprawę we własnym zakresie? (nie chodzi mi o rozwiązania typu "kropelka załatwi wszystko...";)

Edytowane przez core2duo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam moj juz 3 razy byl na serwisie wczoraj go odzyskalem z tego powodu co core2duo, zolta plama i wieszal sie, ale ekran sie nie odklejal a oddali mi z serwisu z odklajajcym sie ekranem u dolu, co dzialac teraz wysylac go 4 raz, normalnie porazka htc one v, juz kupilem na wolnym rynku galaxy s2 bo ostatnio dobra cena jego jest. Forumowicze co dzialc dalej, najchetniej chcialbym odzyskac kase bo juz napewno nie zwiaze sie z firma htc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi