Skocz do zawartości
e-daniel

[4.1.2 JB]Ultimate N7000 XXLt4 JellyBean 4.1.2 v6.0 aktualizacja 26/04/2013

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że jeśli nie mam CWM to czeka mnie ponowna instalacja ROMu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi brakuje w stockowej przeglądarce opcji powiększania, pomniejszania stron www po przez przesuwanie palcem gora dol prawej strony wyswietlacza. Ogólnie Romik działa ok, jestem mega zadowolony.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy komus dziala smart stay? bo ja sprawdzalem na dwoch wyciekach JB i na obu nie dziala tak jak powinno to znaczy bardzo slabo tak jakby nie widzial twarzy nawet jak jest bardzo jasno

Edytowane przez marekdabro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie jest tak tragicznie. Częściej działa niż nie ale do ideału faktycznie brakuje.

Podobnie z CRT OFF raz działa raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a u mnie na tym romie po wyjęciu baterii i ponownym włączeniu fona staje na logo galaxy note n7000 i wisi.

myslałem ze cos z aplikacjami namieszałem ale po ponownej instalacji romu i wyjęciu baterii to samo. Nie pomaga żadne wipe. Tylko reinstalacja romu. Macie jekies sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

xxlsa tak już ma.Większość roomików a chyba już wszystkie próbowałem maja te wadę.Mam tylko pytanie czy wyjmujesz baterie na włączonym sprzęcie czy nie.

/ja tak zawsze robię restart bo nie chce mi się przeprowadzać procedury wyłączenia i nigdy nie było problemów takich jak na xxlsa/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na włączonym. Nie sprawdzałem wyjecia baterii na wyłączonym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile czekasz podczas logo Galaxy Note? Poczekaj tak do ~10 minut. U mnie instalacja xxlsa odbywa się nawet bez wyciągania baterii, ale na logo czasem wisi niemiłosiernie długo przy pierwszym uruchomieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d0mino

U mnie multiwindow działa tylko na podstawowych apk jak gmail, przegladarka, mapy czy można to jakoś zmienić jak próbuje wrzucić inna aplikacje nie pojawia się dzielenie okna. Przy odblokowywaniu ekranu cały czas pojawia się okno pomocy, można je jakoś wylączyć. Brak również możliwośći zrobienia screanshota spen-em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up i wyżej

Są dostępne aktualizacje przez OTA, które rozwiązują większość problemów. Warto z nich korzystać, bo to jedna z większych zalet tego ROMu. Zespół twórców tego wypieku wykonuje kawał dobrej roboty, zamieszczając na bieżąco potrzebne modyfikacje.

ROM działa tak wyśmienicie, że gości na moim telefonie najdłużej już od dłuższego czasu. Wspomniane aktualizacje przez OTA są wygodniejsze niż zmiana ROMów a efekt końcowy jest taki sam (mowa o serii customów opartych na XXLSA). W ustawieniach/UpdateMe OTA mamy zestaw FIXów i MODów, nowe kernele od PhilZ, oraz skrypty ułatwiające korzystanie z systemu a także poprawiające na bieżąco wykryte błędy. Problemy wymieniane w postach powyżej w moim przypadku nie występują.

Czyli po aktualizacji przez OTA:

Smart Stay działa bez zarzutu zawsze gdy twarz jest dobrze oświetlona (innej opcji nie ma)

Zrzut ekranu poprzez S Pen - działa

Pomoc na ekranie blokady - pokazała się tylko raz i nie ma

Multiwindow - działa na wszystkich aplikacjach

Poprawiono również obsługę i animacje Multiwindow

ROM po włączeniu telefonu (pierwsze uruchomienie i kolejne) ładuje się błyskawicznie

Dostajemy zawsze najnowszy kernel PhilZ

Przy korzystaniu z USB uzyskujemy dostęp do pamięci telefonu poprzez Mass Storage

Mamy dostęp do kilku nowych tematów

Dostajemy zestaw nowych tapet

Dostajemy możliwość włączenia lub wyłączenia skanowania pamięci przy starcie (wyłączenie dodatkowo przyśpiesza ładowanie systemu)

i wiele innych!

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi